Pierwsze słuchawki całkowicie zarządzające hałasem

Tilde ~ The First 360° Noise Management Earphones - Kickstarter
Tilde ~ The First 360° Noise Management Earphones - Kickstarter

Prowadzisz długie rozmowy przez telefon? A może często słuchasz muzyki? Czystość dźwięku zapewnią Ci słuchawki Tilde, dzięki którym sam zdecydujesz, w jakim stopniu zredukujesz szum. Dowiedz się więcej!

Tilde – z system zarządzania hałasem

Tilde to pierwsze słuchawki bezprzewodowe, które wyposażone zostały w technologię zarządzania hałasem, dzięki czemu aktywnie redukują szum. Jako użytkownik możesz sam zdecydować, jakie dźwięki będą docierały do swoich uszu a jakie chcesz wyciszyć. Dzięki najlepszej na świecie technologii redukcji szumów, opartej na 8 mikrofonach oraz głośnikach, słuchawki Tilde dokonają selekcji dźwięków, byś mógł cieszyć się krystalicznie czystym brzmieniem w 360 °.

W słuchawkach znajdziesz w pełni opatentowaną technologię zarządzania hałasem Orosound. Urządzenie jest pierwszym, jakie wyposażono w selektywne, kierunkowe przetwarzanie dźwięki, dzięki czemu można stosować różne rodzaje systemów przetwarzania hałasu na wielu poziomach. Regulowana aktywna technologia redukcji szumów Tilde pozwala odwołać się do 30dB hałasu. Jest to szczególnie skuteczne przy anulowaniu częstotliwości głosu ludzkiego (od 1 do 3 kHz) oraz wyciszeniu rozpraszających dźwięków. Tryb „Tilde Talk-In” pozwoli dodatkowo wyostrzyć głos osoby, na którą patrzysz, jednocześnie blokując niepożądany hałas. Wystarczy jedno kliknięcie przycisku, by bez problemu porozumieć się z drugą osobą nawet w bardzo głośnym otoczeniu, np. tramwaju czy kawiarni.

Tilde są kompatybilne z innymi urządzeniami, o ile obsługują one technologię Bluetooth®. Słuchawki bezprzewodowe łączą się z urządzeniem za pomocą kodeku AptX. Możesz połączyć je również z głośnikami HiFi czy dowolną aplikacją na smartfonie.

Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie żywotność sprzętu. Słuchawki pracują do 8 godzin intensywnego użytkowania. Gdy się rozładują, w szybki i prosty sposób podłączysz je do uniwersalnej ładowarki micro-USB. Co więcej, są bardzo lekkie i odporne na wilgoć (np. pot czy deszcz), co zapewnia maksymalny komfort użytkowania. Możesz zabrać je ze sobą wszędzie – do komunikacji miejskiej, do biura, kawiarni, na długie samotne spacery czy do samolotu. Sprawdza się także w hałaśliwych restauracjach czy barach, jeśli potrzebujesz skupić się na swojej pracy.

Sam design słuchawek powinien spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Są eleganckie i wyjątkowo komfortowe w użytkowaniu. Ich konstrukcja jest bezszwowa, opływowa i nowoczesna.

Tilde to w pełni regulowana kontrola hałasu, bardzo wysoka czułość dźwięku i ultra szybka redukcja szumów. Czy potrzebne są jeszcze dodatkowe argumenty, by stać się posiadaczem tych słuchawek?

  • anonim’ka

    a cena?

  • Bartosz Bąk

    To chyba reklama jest..

  • Agata Milińska

    Gdzie je można kupić. Na pytanie o cenę też nie widzę odpowiedzi.?