Redakcja

michal-zygmunt

Michal Zygmunt

Pisarz i scenarzysta, stały współpracownik Onet.pl, Stopklatki, Portalu Filmowego, miesięcznika „Film”  oraz nc+. Regularnie gości w programach z cyklu „Kino mówi” w telewizji Ale Kino! +. Autor powieści „New Romantic” (2007), „Lata walk ulicznych” (2010), Nienawiść (2014).

olga-olczak

Olga Olczak

Kolekcjonuje dewocjonalia, pochłania literaturę i seriale kryminalne, chciałaby więcej podróżować. Pisze do „Foch.pl”, kiedyś napisała list do „Bravo”.

Joanna-Golian

Joanna Golian

Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Interesuje się komunikacją miejską, w szczególności tramwajami. Czas wolny najchętniej spędza kombinując w kuchni. Uwielbia koty. W przeszłości pisała dla otympiszemy.pl i strefowo.net

Justyna-Dzieduszycka-Jędrach

Justyna Dzieduszycka-Jędrach

Zawodowo związana z social-mediami, mama 2 dzieciaków (w wieku 6 lat i 2 lata), nałogowa twitterowiczka i zawołana fangirl. iPhone’a nie wypuszcza z ręki a komunikację zapośredniczoną uważa za szczyt dobrodziejstwa dla ludzkości ;) Będzie z Wami dzielić się opiniami o apkach i grach dla najmłodszych, tym, co na Tumblerze jast „very now” i quasi-filozoficznymi dywagacjami o cyberpunku i współczesności. Bloga nie posiada, bo cały swój wolny czas poświęca literaturze fanfiction.

anna-malczewska

Anna Malczewska

Zwana Buraczkiem. W agencji 121PR prowadzę projekty marketingowe. Jestem pochłaniaczem mediów społecznościowych i nowinek technologicznych. Piję czerwone wino, lubię próbować nowe smaki, bez kawy nie istnieję i (podobno) mało śpię.

 

pawel-iwaniec

Paweł Iwaniec

Dziennikarz i aktywista społeczny, stały współpracownik onet.pl, na co dzień przygotowuje strategie dla korpo i prowadzi własną fundację. Interesuje się dyplomacją, mediami i sztuką.

Grzegorz-Bamburowicz

Grzegorz Bamburowicz

Gdy nie pisze, to pewnie gra na gitarze. Entuzjasta dobrej muzyki, niezależnie od gatunku. Miłośnik wielogodzinnych rozmów filozoficzno- polityczno- społecznych. Totalny bigamista. Obecnie ma już trzy żony. Pierwsza – samochód, druga – ukochany rower i trzecia, to oczywiście gitara.

kamil-newczynski

Kamil Newczyński

Bloger i vloger, twórca SocialTalk.pl – męskiego blogu o stylu życia. Lubi otwarcie pisać, co myśli i czuje. Nam przedstawia swoje nieskrywane opinie i porady na temat technologii. Ma w domu dość pokaźną kolekcję miniaturek Hello Kitty z jajka niespodzianki, wzrusza się na Love Actually i nigdy nie trafia do gniazda USB za pierwszym razem. Uwielbia lotnicze podróże, potrawy ryżowe i śliwkowe wino, a gadżety i technologie nie potrafią ukryć przed nim żadnych tajemnic.

maciej-partyka

Maciej Partyka

Miłośnik archeologii, fantastyki, gier video oraz dobrej kuchni. Wcześœniej recenzował dla Gildia.pl, obecnie zajmuje się marketingiem w turystyce. Lubi podróże – weekendowe po Polsce i wakacyjne za granicę: chętnie korzysta wtedy z nowych technologii, by odkrywać nowe, ciekawe miejsca. Praktycznie i konkretnie podchodzi do życia – dlatego prowadzi bloga poradnikowego ZrobSwojSlub.pl

magdalena-gornicka

Magdalena Górnicka-Partyka

Uzależniona od Facebooka i swojego iPhone’a. Absolwentka dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, największa w Polsce specjalistka od Baracka Obamy. Od kilku lat pracuje w branży interaktywnej. W wolnym czasie prowadzi bloga poradnikowego ZrobSwojSlub.pl i chętnie testuje nowe aplikacje mobilne.

paulina-gorzkowska

Paulina Gorzkowska

Copywriterka, dziennikarka, kuchta. Dla Foch.pl pisze o kuchni i popkulturze. W Jemradio.pl prowadzi KINOKALORIE – audycję o jedzeniu w filmach i filmach o jedzeniu. W domu gotuje obiady i niszczy sprzęty kuchenne. Z technologią łączy ją bowiem relacja miłość/nienawiść: kocha wszelkie nowinki, ale niestety bez wzajemności. Mimo to nie poddaje się i dalej próbuje je do siebie przekonać.

maria-wasilewska

Maria Wasilewska

Specjalistka od Social Media. Z wykształcenia psycholog kliniczny, od zawsze wielbicielka technologii i internetu. Wymieniła pracę w szpitalu na pracę w agencjach interaktywnych, przekonując się, że pasję można przekuć w zawód.

Michał Lewicki

Michał Lewicki

Lubi nowoczesne technologie, ale tylko te, które ułatwiają życie. Nie jest geekiem, który upaja się nowościami dla samych nowości. Z natury sceptyczny, ale pokochał smartfon z GPS-em, który pozwala mu dotrzeć na miejsce i listą zadań, która pomaga zapanować nad tym, co trzeba zrobić. Marzy o zostaniu właścicielem yougtimera. Wszystkożerny.

Edgar-Podbielkowski

Edgar Podbielkowski

Sercem na zawsze białostoczanin, studiował na Uniwersytecie Warszawskim. Pisze powieść o podróżach w czasie i gra w szachy. Zakochany w nowych technologiach, dzięki którym jego marzenia o powrocie do przyszłości staną się faktem.

piotr_tuszynski

Piotr Tuszyński

Programista, inżynier i przedsiębiorca. Współzałożyciel mobilnego labu Appvetica. Fascynat hackathaonów (ambasador jednego z największych hackathonów na świecie – AngelHack) oraz technologii mobilnych. W wolnch chwilach zgłębia wiedzę dotyczącą awiacji oraz kawy.

malwina_bakalarz

Malwina Bakalarz

Matka, Żona i …. Blogerka. Autorka bloga Bakusiowo.pl, którego gwiazdą jest mały Bakuś – mieszanka wybuchowa powstała z zakręconej korpo-matki i jej męża –
oazy spokoju i opanowania. Tropicielka gadżetów ułatwiających życie, uzależniona od wszystkiego co błyszczące i lakierowane.

julia_wisniewska

Julia Wiśniewska

Zawodowo: piarowiec i dziennikarka. Pasjonują ją media społecznościowe, nowe technologie oraz ciekawe wnętrza. Prywatnie: mama, żona i kociara. A gdy ma tylko trochę wolnego czasu – oprócz czytania czy oglądania seriali – coś ugotuje, upiecze i, zdaniem znajomych, robi najlepsze tiramisu.