Technologiczne

Ciekawostki z Tech świata

Darmowe gry na androida
Gaming Telefony

Darmowe gry na androida – 7 najlepszych

Darmowe gry na androida7 najlepszych, które podbiły serca tysięcy użytkowników. Dla każdego znajdzie się co wciągającego.

Darmowe gry na androida – Fallout Shelter

To wprost zaskakujące jak na darmowę grę na adroida, że jest nie tylko świetną produkcją mobilną, ale też kreatywnością miejscami potrafi z powodzeniem prześcignąć swojego dużo starszego i silniejszego poprzednika, czyli Fallout 4.

W Fallout Shelter wcielasz się w rolę nadzorcy jednej z postnuklearnych „krypt”. Do twoich obowiązków należy budowanie nowych pomieszczeń, dbanie o odpowiednie poziomy zasobów (woda, prąd, jedzenie, etc.), a także ochrona mieszkańców przed najazdami intruzów z radioaktywnych pustkowi.

Cel jest tylko jeden: aby ludziom żyło się lepiej. Mobilny Shelter to rysunkowaj, karykaturalna grafika, która często odwołuje się czarnego humoru. Obowiązkowa pozycja nie tylko dla fanów postapokaliptycznego RPG, ale przede wszystkim dla wielbicieli dbania o swoje własne wirtualne społeczności.

Darmowe gry na androida – Rayman Adventures

Raymana z pewnością kojarzą młodsze pokolenia. Ale to nie znaczy, że świetna zabawa czeka tylko nasze pociechy. Darmowa gra na androida Rayman Adventures to mobilna wersja przygód sympatycznego ludzika z czupryną przekształcają się w śmigło. Tym razem jednak wcielamy się w Barbarę – zwariowaną koleżankę Raymana, księżniczkę barbarzyńców.

Jakie czekają nas zadania? Piraci porwali jaja, z których wykluwają się gremlino-podobne stworki i przez to gigantyczna roślina usycha. Zadaniem Raya staje się odnalezienie porwanych futrzaków oraz ponowne ożywienie roślinki.

Na szczególną uwagę zasługuje ratowanie stworków, które następnie pomagają nam szukać sekretów na kolejnych mapach. Ratowana przez nas roślina-gigant z każdą kolejną misją rośnie coraz wyżej. Naszym wynikiem możemy też dzielić się ze znajomymi i wspólnie porównywać, kto ma dłuższą łodygę. Kilka godzina wspaniałej, zręcznościowej zabawy gwarantowane.

Darmowe gry na androida – The Pirate: Carribean

Witaj kapitanie! Czarna flaga do góry, złap za stery i cała naprzód! I to wcale nie będzie łatwe zadanie, bo gra oferuje gigantyczny świat XVIII-wiecznych Karaibów, udasz się nie tylko w jednoosobową przygodę, ale też spotkasz się wspólnie ze znajomymi.

Sterowanie okrętem w The Pirate: Caribbean Hunt wcale nie jest prostą zręcznościową zabawą typu arcade. To symulator pełną gębą! Musimy wykazać się nie tylko zręcznością i refleksem, ale też strategicznym zmysłem, który pomoże nam ustawić odpowiednią ilość żagli pod odpowiednim kątem kątem do kierunku wiatru.

Damowa gra na androida spodoba się najbardziej tym, którzy w grach mobilnych nie szukają tylko krótkotrwałej rozrywki na czas jazdy komunikacją miejską, ale oczekują pełnowymiarowych tytułów z krwi i kości, które zaimponują im tak złożonością mechaniki, rozmiarem świata, jak również warstwą wizualną.

Darmowe gry na androida – Asphalt 8: Airborne

Jeśli czysta frajda z prowadzenia samochodów i równa droga pod kołami, to tylko Asphalt 8: Airborne. W darmowej grze na adroida jest cała masa licencjonowanych aut. m.in. Ferrarri oraz Lamborghini. Każdy samochód został odwzorowany z licznym szczegółami. Zaskakuje różnorodność tras i otoczenia – od piaskowej Nevady, przez śnieżną Islandię, po znajome tory Francji. Ciężko narzekać na monotonię rozrywki. System sterowania przystępny i intuicyjny. Dynamizm i ładna oprawa graficzna to największe atuty tej mobilnej wyścigówki. To z pewnością jedna z najlepszych darmowych gier wyścigowych na Androida.

Darmowe gry na androida – Dead Effect 2

Ta pierwszoosobowa gra akcji wyłącznie dla dorosłych zaskakuje wysokiej jakości oprawą graficzną i rozwiązaniami znanymi z komputerów i konsol. W trakcie gry przenosimy się na pokład opanowanego przez potwory statku kosmicznego, gdzie jako jeden z trzech bohaterów musimy walczyć z hordami potworów. W trakcie fabuły możesz rozwijać postać i zdobywać nowe przedmioty. Nie zabrakło też możliwości modyfikacji elementów pancerza i broni. Darmowa gra na androida umożliwia konfigurację sterowania i jest przystosowana do tabletów Nvidia Shield.

Popularna gra Clash of Clans

Clash of Clans to społecznościowa gra fantasy, w której zajmujemy się rozbudową własnej osady oraz obroną jej murów przed zakusami innych graczy. Przystępując do rozgrywki otrzymujemy własny kawałek ziemi z ratuszem oraz skromny zapas złota i specjalnego eliksiru. Naszym zadaniem jest sprawna rozbudowa osady oraz stworzenie silnego wojska, zdolnego stawić czoła armiom kontrolowanych przez innych graczy.

Mamy więc wszystko, co w klasycznej strategii: wznosimy budynki różnego przeznaczenia, rekrutujemy żołnierzy i umacniamy struktury obronne naszej osady. Do naszej dyspozycji oddano 10 różnych typów jednostek (barbarzyńców, magów, smoki itp.), wyróżniających się odmiennymi zdolnościami, a każdy z budynków posiada kilka możliwych poziomów rozbudowy.

Sedno rozgrywki to bitwy toczone z graczami z całego (sztuczna inteligencja każdorazowo dobiera nam przeciwników o poziomie rozwoju zbliżonym do naszego). Po udanym ataku na wioskę przeciwnika zdobywamy jego złoto oraz wspomniany eliksir, dzięki czemu nasze włości i armia mogą rozwijać się znacznie szybciej. Darmowa gra na androida jest prosta, jednak oferuje mnóstwo odblokowywanych z biegiem czasu elementów oraz wymusza stosowanie pewnych taktyk podczas przywoływania swoich podwładnych czy stawiania budowli.

Popularna gra Star Wars: Galaxy of Heroes

Darmowa gra na androida pozwala nam na spełnienie dziecięcych marzeń o dowodzeniu naszymi ulubionymi bohaterami z uniwersum George’a Lucasa. Zabawa polega na stawieniu czoła wrogiej drużynie w turowym starciu na śmierć i życie.

Darmowe gry na androida

Dobieramy nie tylko zespół, którym pokierujemy, ale też rozwijamy statystyki naszych bohaterów (możemy ich nawet wyposażać w jak najlepsze gadżety). Do naszej dyspozycji zostają oddane postaci pochodzące zarówno z dotychczasowych dwóch trylogii, jak również z animowanych seriali. Modele bohaterów wyglądają na wysokim poziomie, a dodatkowo każdy z nich dysponuje swoimi unikalnymi zdolnościami i odgrywa indywidualną rolę w zespole.

Dowiedz się więcej na temat tworzenia aplikacji mobilnych oraz o najpopularniejszych aplikacjach i gier dla dzieci.

Tekst pozyskany z archiwalnej wersji strony technologiczne.pl – Napisany przez autora bloga.

7 KOMENTARZY

  1. Witam, Twój blog jest fantastyczny. Jestem święcie przekonany, że przy tak merytorycznych wpisach jakie prezentujesz już wkrótce podbijesz szczyty wyszukiwarek w swojej niszy. Gratuluję 😉

  2. Spółka to pomysłowy wynalazek, zwykle składa się jak kubistyczny obrazek, dla zapewnienia sobie indywidualnych zysków i uniknięcia odpowiedzialności, przez co urząd skarbowy ogarnia furia złości… 🙂 JAK NIE PŁACIĆ Podatków ? look this >> Raje Podatkowe Warto!

  3. Fajnego masz bloga i ciekawe na nim treści czy na serwerze wszystko sie zmieści ? pięknie frazujesz słowa zmuszasz przy tym do myślenia tym komentarzem życzę powodzenia 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *