Technologiczne

Ciekawostki z Tech świata

Aplikacja dla kibiców podczas EURO 2016
Telefony

Niezbędne aplikacje na EURO 2016! Poradnik.

Piłkarskie święto coraz bliżej – pojedynek najlepszych drużyn Starego Kontynentu zapełni czerwcowy kalendarz każdego kibica futbolu. Coraz częściej kibice nie wyobrażają sobie oglądania zmagań piłkarzy, bez jednoczesnego śledzenia komentarzy na smartfonie. Która aplikacja dla kibiców byłaby najlepsza podczas turnieju Euro 2016?

Aplikacja dla kibiców - turniej EURO 2016

Aplikacja dla kibiców – UEFA EURO 2016 Official App

Oficjalna aplikacja turnieju przygotowana przez UEFA. Pozwala określić „swoją” drużynę, dzięki czemu będziemy otrzymywać dostosowane do naszych preferencji powiadomienia, newsy i informacje, a także – treści audio i video. Te ostatnie mogą być najmocniejszą stroną aplikacji, oprócz kompletnych składów, statystyk, terminarzy. Taka aplikacja dla kibiców jest bardzo przydatna pod każdym względem.

Fanatix ciekawa propozycja dla kibiców

Aplikacja dla kibiców, która pozwala w łatwy sposób przeglądać pojawiające się w czasie rzeczywistym komentarze na temat aktualnych rozgrywek. W odróżnieniu od prawdziwego Twittera, treści są tu stosunkowo uporządkowane. W aplikacji można znaleźć też kilkusekundowe nagrania najlepszych momentów danego spotkania.

Flag Face – motywy pomalowania twarzy w barwy kibicowskie

Na czas mistrzostw, kibice chętnie podkreślają swoje przywiązanie do ulubionych drużyn. Dlaczego nie zaprezentować tego na zdjęciu profilowym? Nie musimy jednak malować twarzy i robić zdjęcia – wystarczy ta aplikacja dla kibiców! Możemy wybrać z kilku motywów pomalowania twarzy – zmieniając je na każdy mecz fazy grupowej.

Lewandowski: Euro Star 2016

Gra dla fanów Roberta Lewandowskiego. Aplikacja dla kibiców pozwala wcielić się w lidera polskiej reprezentacji i doskonalić technikę – m.in. poprzez odbijanie piłki. Dzięki temu, można przejść na kolejne poziomy, zdobywając nowe umiejętności i ucząc się nowych tricków. Dodatkowo, „zarabiając” wirtualne pieniądze, możemy personalizować postać Lewandowskiego, dobierając mu odpowiedni kostium – nawet taki mocno oryginalny, jak tęczowy kapelusz!

Aplikacja dla kibiców – Onefootball adidas & EURO 2016

Firmowana przez firmę adidas aplikacja dla kibiców, która jest swoistym kompendium wiedzy na temat mistrzostw. Dodatkowo, pozwala śledzić wyniki więcej niż jednej ulubionej drużyny – to szczególnie istotne, jeśli mocno trzymamy kciuki za więcej niż jedną reprezentację. Oprócz standardowego zestawu: terminarzy, składów, opisów drużyn, aplikacja oferuje powiadomienia w czasie rzeczywistym, a także – treści na wyłączność i analizy ekspertów.

Podsumowanie

Oglądanie piłkarskiego turnieju, dzięki aplikacjom nabiera nowego wymiaru. Z jednej strony, nie umknie nam żaden ważny moment spotkania, a wszystkie statystyki będziemy mieć na wyciągnięcie ręki. Z drugiej – w czasie rzeczywistym możemy wymieniać się informacjami i wrażeniami z innymi kibicami. Nie mówiąc już o stworzonych specjalnie na mistrzostwach grach, które pozwolą na zabicie czasu w przerwie meczu lub przerwach między spotkaniami. Zachęcam Was do zobaczenia kolejnego wpisu na temat technologii wykorzystywanej podczas EURO 2016.

Tekst pozyskany z archiwalnej wersji strony technologiczne.pl – Napisany przez autora bloga.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *