Technologiczne

Ciekawostki z Tech świata

gra batman arkham knight
Gaming

Gra Batman Arkham Knight czeka. Weź udział w konkursie i zgarnij grę na PS4

Batmobil znów wyruszył z piskiem opon, by zrobić porządek na ulicach Gotham. A my znów ruszamy z kolejnym konkursem, w którym do wygrania jest właśnie najnowsza produkcja ze stajni Warner Bros – Gra Batman Arkham Knight. Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć grę na PS4? Oto zasady w telegraficznym skrócie.

Gra Batman Arkham Knight – jak wygrać konkurs?

Na ekranach kin pojawiło się dotychczas 9 tytułów z Czarnym Rycerzem, w rolę którego wcieliło się wielu aktorów. Który z nich najlepiej w niej wypadł? Wpisz nazwisko najlepszego odtwórcy roli Batmana w komentarzach i krótko uzasadnij swój wybór! Najlepsze uzasadnienie wygrywa!

Odpowiedź koniecznie umieść w komentarzach pod tym wpisem. Najlepsze uzasadnienie, oceną jury, wygrywa!

Konkurs trwa do 12 lipca 2015 r., do godz. 23:59. 

Do dzieła!

Aktualizacja konkursu – wyniki

Aktualizacja: 17.07.2015, 16:02

Zaskoczyliście nas ogromnym zaangażowaniem i wiedzą o serii filmów z Batmanem. Z tego względu wybór jednego, najlepszego komentarza był dla nas niezwykle trudny. Zwycięzcą konkursu jest ThatKidMike, którego komentarz podpięliśmy na samej górze i wygrał grę Batman Arkham Knight. Gratulujemy naszemu zwycięzcy i jeszcze raz: ogromne dzięki za wszystkie komentarze i zaangażowanie.

Tekst pozyskany z archiwalnej wersji strony technologiczne.pl – Napisany przez autora bloga.

Dowiedz się więcej o innej niesamowitej grze jaką jest NBA 2k16.

6 KOMENTARZY

  1. Trzeba mieć wytrwałość i wiarę we własne siły Twój portal jest tego przykładem. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegos zdolny i osiągnać to za wszelka cenę!.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *