Technologiczne

Ciekawostki z Tech świata

Dobry odtwarzacz MP3 dla biegaczy
Obraz i dźwięk

Bieganie? Tylko z muzyką! Najlepsze odtwarzacze mp3 dla biegaczy

Podobno są jeszcze tacy, którzy biegają czasem bez muzyki i Endomondo. Trzeba jednak przyznać, że to mniejszość, a bardzo wielu biegaczy codziennej aktywności bez muzyki w tle po prostu sobie nie wyobraża. Dlatego wyruszamy Wam na pomoc i pokażemy jaki jest dobry odtwarzacz MP3.

Jaki odtwarzacz MP3?

Dobry odtwarzacz mp3 dla sportowca amatora powinien być łatwy w obsłudze, łatwy do zamontowania i lekki, a przede wszystkim wytrzymały i odporny. Dla tych, którzy trenują długimi godzinami duże znaczenie będzie miał także czas działania baterii. Całkiem sporo tych wymagań, ale dla chcącego nic trudnego! Co można zaoferować jako produkt dobry dla wymagających i przy tym w rozsądnej cenie?

Sony MP3 Walkman

Z tym dobrym odtwarzaczem MP3 odpornym na kurz, pył i morską wodę można ćwiczyć przy zakresie temperatur od minus 5 do 45 stopni na plusie. Odtwarzacz jest wbudowany w zestaw słuchawkowy tak, żeby nie musieć łączyć odtwarzacza i słuchawek kablami. Swobodę ruchu przy każdej aktywności zapewnia wygodny pałąk. W zależności od wersji mieści 4 lub 8 GB plików muzycznych. Na plus należy odnotować także szybkie ładowanie. W ciągu 1,5 godziny Sony MP3 Walkman ładuje się w pełni na 12 godzin pracy. Jeśli potrzebujemy urządzenia szybko na nie więcej niż godzinę szybkie ładowanie możemy wykonać w 3 minuty! Jeśli chcemy użyć Sony MP3 Walkmana także do pływania, na przykład startując w triatlonie, wystarczy użyć dodatkowych wkładek dousznych. Waga? Nieistotna. Zaledwie 32 gramy!

SanDisk Clip Sport

Mistrzostwo jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny ze SanDisk Clip Sport. Jest kilkukrotnie tańszy od urządzeń Apple’a, a doskonale spełnia swoje zadania. Dobry odtwarzacz MP3 i do biegania i na siłownię. Mocowany za pomocą wygodnego klipsa, wyposażony w tuner FM, pojemność od 4 do 16 GB i możliwość rozszerzenia jej za pomocą kart microSD.

Lenco XEMIO – dobry odtwarzacz MP3

Kolejna propozycja dla tych, których kieszenie nie są bez dna. Wbudowana pamięć 8 GB i możliwość rozszerzenia do 16 GB za pomocą odpowiedniej karty. Łączność ze słuchawkami w Lenco XEMIO odbywa się przez Bluetooth. W zestawie są słuchawki douszne. Jest kilka wariantów kolorystycznych – dla kobiet najlepszy chyba ten różowo-czarny!

MP4 Lenco MP3 Sportwatch-100 +

Dobry odtwarzacz MP3 wyglądający jak sportowy zegarek? Ciekawe rozwiązanie. Zawieszenie urządzenia na ręku i łączność ze słuchawkami przez Bluetooth to wygodne i ciekawe rozwiązanie. A jeśli nam nie odpowiada równie dobrze można zamocować odtwarzacz za pomocą klipsa jak inne modele. Na plus należy odnotować także wodoszczelność i wbudowany krokomierz. Na jednym ładowaniu pracuje 12 godzin.

Apple iPod Shuffle jako odtwarzacz MP3

Najprostszy produkt Apple’a na rynku, blisko 4 razy tańszy od iPoda Touch i wciąż dużo mniej kosztowny od modelu Nano. Oprócz pięknego designu na tle innych odróżnia się funkcją voice over. Na jednym ładowaniu śmiga do 15 godzin. Prosty w obsłudze Apple iPod Shuffle, pozbawiony wyświetlacza i innych zbędnych elementów mieści się w każdej kieszeni. Dobra opcja dla fanów Apple’a, którzy spłukali się już w tym roku kupując smartfona oraz bardzo dobry odtwarzacz MP3 jeśli chodzi o muzykę!

Na co jeszcze zwracać uwagę przy odtwarzaczach MP3

Dobrym sposobem to biegania są również bezprzewodowe urządzenia do słuchania muzyki jak słuchawki. Bardzo ważne w słuchaniu muzyki jest jakość jej odtwarzania. Warto zastanowić się jakie słuchawki wybierzemy do słuchania na telefonie, by dźwięk dodawał nam power-u w bieganiu!

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *