Technologiczne

Ciekawostki z Tech świata

Dying Light: The Following - Konkurs
Gaming

Prosty konkurs! Wygraj grę Dying Light: The Following

Dying Light The Following Konkurs – ogłaszamy dla was wspaniałe nagrody! Ale na razie, mały wstęp. Atak zombie powraca w nowej odsłonie, pozwalającej znów wcielić się w postać niezłomnego Kyle’a Crane’a. Poza miastem żyją odporni na rozprzestrzeniającą się zarazę, przemieniającą ludzi w żywe trupy. Aby wypełnić cele misji, udajemy się na obrzeża Harran. To tam czeka na nas tajemnicza postać, która pomoże w zapanowaniu nad epidemią. By zyskać przychylność osadników, będziemy musieli uporać się z zadaniami zleconymi przez ocalałych, co zbliży nas do spotkania z ich tajemniczą, niemal mityczną wybawicielką.

Dying Light: The Following – Konkurs!

Premiera gry 9 lutego, ale u nas już teraz przedpremierowo można zgarnąć nowy dodatek do Dying Light. Jak?

Zasady konkursu Dying Light: The Following

Wyobraź sobie, że w nowej części Dying Light dostajesz kuszę. Każda broń powinna mieć swoje imię budzące grozę wśród wrogów. Jak nazwiesz swoją broń w grze Dying Light: The Following w konkursie!? Odpowiedź umieść w komentarzach pod tym wpisem. Najbardziej kreatywna odpowiedź (decyzją jury), zostanie nagrodzona, a zwycięzca będzie mógł sam zadecydować, na jaką platformę otrzyma grę (PC, PS4, Xbox One S).

Do kiedy trwa konkurs?

Konkurs w grze Dying Light: The Following trwa do 14 lutego, do godz. 23:59, a regulamin znajdziesz tutaj. Do dzieła!”


Ogłoszenie zwycięzcy konkursu

Aktualizacja: 16 lutego 2016 r., 14:00

Zwycięzcą naszego konkursu dotyczącej gry Dying Light: The Following jest Mateusz Gałka. Gratulujemy i serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Autora zwycięskiego komentarza prosimy o kontakt z redakcją na redakcja@technologicznie.pl

Tekst pozyskany z archiwalnej wersji strony technologiczne.pl – Napisany przez autora bloga.

7 KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *