Technologiczne

Ciekawostki z Tech świata

Golarka elektryczna męska - różne modele
Uroda

Golarka elektryczna męska do 300 zł – przegląd rynku

Odpowiednia golarka elektryczna męska to mocno indywidualna sprawa. Wszystko zależy od rodzaju naszego zarostu, częstotliwości golenia i jak reaguje na to nasza skóra. Używanie golarek tradycyjnych i elektrycznych to dwa różne światy. Inna jest technika golenia, inne nawyki czy potrzeby z tym związane. Większość facetów jednak decyduje się na elektryczne urządzenia ze względu na podrażnienia czy zacięcia, które występują tym częściej, im częściej się golimy. Jaką golarkę elektryczną męską wybrać, aby być zadowolonym z efektów i nie zbankrutować? Czas na kilka typów. Każda propozycja w rozsądnej cenie, do 300 zł.

Golarka elektryczna męska ZELMER ZSH15910

Jest to dobry przykład golarki elektrycznej męskiej trójgłowicowej. Ruchome ostrza we wszystkich głowicach pracują jednocześnie i podczas przyciskania do twarzy dopasowują się do jej kształtu. Z golarki elektrycznej możemy korzystać i na sucho, i na mokro. Model posiada też elastyczne zasilanie – równie dobrze możemy podłączyć urządzenie do gniazdka, jak i korzystać z akumulatora. Wąsy, brodę albo baki regulujemy korzystając z profesjonalnego trymera do brody. Wyświetlacz LED informuje o konieczności doładowania baterii.

Elektryczna golarka BRAUN 350cc

To dla odmiany golarka elektryczna męska z folią tnącą, a ściślej dwiema elastycznymi foliami, pod którymi znajdują się ostrza. Ten model dobrze radzi sobie nawet z gęstym zarostem dzięki potrójnemu systemowi golenia. Pierwsza folia skutecznie tnie krótsze włoski, następnie przystrzygacz przycina dłuższe i zakręcone włosy, które druga folia ścina do zera. Maszynka pracuje bardzo sprawnie i przede wszystkim cicho. Nadaje się do golenia wyłącznie na sucho i nie podrażnia skóry.

Golarka PHILIPS TT 2040/32

Urządzenie wyposażone jest w jedną ruchomą głowicę 3D. Posiada wygodny antypoślizgowy uchwyt, pięciostopniową regulację długości zarostu oraz umożliwia golenie na sucho i na mokro. Akumulator starcza na 50 minut pracy, co oznacza, że nie będziemy raczej ładować golarki elektrycznej częściej, niż raz w tygodniu.

Golarka elektryczna męska REMINGTON SMART EDGE PRO XF8700

Następna solidna golarka elektryczna męska foliowa, z podobnymi rozwiązaniami, co model marki Braun. Technologia Lift Logic Foil sprawia, że włosy zostają lekko podniesione i kierowane w stronę ostrza. Dzięki temu można je szybko złapać i skutecznie golić bez względu na to, w którą stronę rosną. A mniej pociągnięć po twarzy to mniejsza szansa na zaczerwienienia na skórze.

Urządzenie jest całkowicie wodoodporne i po pełnym naładowaniu akumulatora działa godzinę. Ostrza AccuCut gwarantują nie tylko szybkie i bezbolesne golenie, ale także łatwe czyszczenie urządzenia, bo nie ma dużych przestrzeni między ostrzami, gdzie dostawałyby się włosy. W zestawie z golarką elektryczną męską znajdziemy oczywiście podstawkę do ładowania i podróżne etui.

Sięgnięcie po elektryczną golarkę męską to dobre rozwiązanie i wcale nie takie kosztowne. Trzeba bowiem pamiętać o tym, że golarkę elektryczną kupujemy na kilka lat, a także oszczędzamy na kosmetykach takich jak pianka czy krem po goleniu. Jeśli zdecydujemy się na wygodne i nowoczesne golarki elektryczne męskie, znajdzie się przynajmniej kilku producentów, oferujących dobre rozwiązania. Które wybrać? Jak pisałem wcześnie, zależy od rodzaju zarostu, wrażliwości skóry czy kształtu twarzy. Dobrym pomysłem może być sięgnięcie po golarkę elektryczną należącą do Waszego ojca. W końcu zarost to w dużej mierze rzecz dziedziczna, więc istnieje duża szansa, że obaj będziecie sprawnie posługiwać się podobnym sprzętem.

Drogie Panie, taka golarka elektryczna może być idealnym prezentem dla mężczyzny, pamietajcie o tym!

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *