Technologiczne

Ciekawostki z Tech świata

Igrzyska Olimpijskie RIO
Telefony

Igrzyska Olimpijskie RIO: TOP 5 aplikacji

Rok 2016 obfituje w imprezy sportowe wielkiego kalibru. Dopiero co opadły emocje po piłkarskich mistrzostwach Starego Kontynentu, gdy oczy wszystkich miłośników sportu kierują się w stronę Rio i rozpoczynających się Igrzysk Olimpijskich. Olimpiada to duża różnorodność dyscyplin – dlatego fani sportu tym chętniej sięgną po aplikacje, które umożliwią śledzenie im doniesień z Brazylii w prosty i skondensowany sposób. Czas na przegląd najlepszych możliwości!

Igrzyska Olimpijskie – Rio 2016

Oczywisty pierwszy wybór, to podstawowa aplikacja, która powinna znaleźć się w telefonie miłośnika sportu. Kompendium informacji na temat dyscyplin, zawodników, rozkładów startów. Sporo informacji o stadionach. Będą pojawiały się komplety wyników rozgrywek, a także – coś, co śledzimy zazwyczaj przy olimpiadzie z zapartym tchem: odświeżana w czasie rzeczywistym klasyfikacja medalowa. Aplikacja jest dostępna w kilku wersjach językowych:

  • angielskim,
  • portugalskim,
  • hiszpańskim,
  • francuskim,
  • chińskim,
  • koreańskim
  • i japońskim.

The Olympics – Official App

Aplikacja, która łączy zalety związane z kompletem informacji na temat Igrzyska Olimpijskie Rio 2016 ze świetnym przeglądem poprzednich igrzysk. Dzięki temu, możemy być nie tylko na bieżąco z wydarzeniami z Brazylii, lecz w łatwy sposób możemy sięgnąć pamięcią do poprzednich olimpiad. Dzięki aplikacji możemy prześledzić olimpijskie losy określonych zawodników lub przekrojowe historie dyscyplin. Dużym plusem aplikacji są multimedia – zdjęcia i video z najlepszymi momentami z poprzednich rozgrywek.

Igrzyska Olimpijskie RIO – NBC Olympics – News and Results

Przygotowana przez amerykańską stację NBC aplikacja, która pozwala na łatwy dostęp do newsów dotyczących olimpiady. Oprócz informacji o rozgrywkach i tabeli medalowej, możemy liczyć na opinie i analizy. Oczywiście, aplikacje jest skierowana głównie do kibiców narodowej reprezentacji Stanów Zjednoczonych, jednak ze względu na bogatą zawartość merytoryczną, spodoba się ona także fanom innych drużyn narodowych. Ciekawą funkcją są alerty i notyfikacje dotyczące określonych rozgrywek – dzięki temu nie przegapimy interesujących nas wyników.

4 . Olympic Athletes’ Hub 2016

Aplikacja pierwotnie mająca służyć jako swego rodzaju serwis społecznościowy dla olimpijczyków. Jest jednak otwarta na szerszą publiczność – dzięki czemu, można na przykład obserwować swoich ulubionych zawodników. Sporo w niej treści organizacyjnych, newsów od MKOL czy informacji praktycznych dla uczestników rozgrywek w Brazylii. Aplikacja pozwala spojrzeć na olimpiadę z punktu widzenia zawodników.

Igrzyska Olimpijskie Rio 2016: Vinicius Run

Na koniec trochę rozrywki. Aplikacja to gra przygodowa, której głównym bohaterem jest Vinicius – oficjalna maskotka Igrzysk Olimpijskich Rio. Znajdziemy w niej 3 scenariusze gry – 3 wyzwania, których musimy się – jako Vinicius – podjąć. Dodatkowo, w grze znajdziemy też specjalne wyzwania dla każdego dnia, co zapewni różnorodność rozgrywki. Swoje wyniki możemy porównywać z graczami z całego świata lub tylko w gronie swoich znajomych. Prosta, ale sympatyczna rozrywka dla zabicia czasu między kolejnymi rozgrywkami na Igrzyskach Olimpijskich Rio!

Trudno wyobrazić sobie wielkie wydarzenia sportowe bez towarzyszących im aplikacji. Ich duża różnorodność pokazuje, że zarówno fani konkretnej dyscypliny sportowej, jak i fani sportu w ogóle, znajdą coś dla siebie. Nie brakuje też aplikacji czysto rozrywkowych, jednak osadzonych mocno w olimpijskich klimatach. Dzięki temu, miłośnicy sportu mogą wejść na kolejny poziom przeżywania emocji związanych z tym wyjątkowym wydarzeniem, jakim są Igrzyska Olimpijskie RIO.

Dowiedz się więcej jak wydłużyć pracę baterii w telefonie, by aplikacje na Igrzyska Olimpijskie w RIO służyły Wam użytkownikom w pełni swoich możliwości.

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.

5 KOMENTARZY

  1. Fajnego masz bloga i ciekawe na nim treści czy na serwerze wszystko sie zmieści ? pięknie frazujesz słowa zmuszasz przy tym do myślenia tym komentarzem życzę powodzenia 🙂

  2. Nie wiem czy wiesz, ale tworzysz bardzo ciekawe i inspirujące treści. Trzymaj dalej tak wysoki poziom, a już wkrótce osiągniesz szczyty wyszukiwarek 🙂

  3. Prawdziwy z Ciebie talent i mistrz pióra z ogromną łatwością przekładasz myśli na słowa… trzymaj tak dalej, dbaj i pięlęgnuj swego bloga… Skąd czerpiesz tak ciekawe inspiracje ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *