Technologiczne

Ciekawostki z Tech świata

Gaming

Zgarnij FIFĘ 16! Jak? Oto proste zadanie

Na kolejne wydania tej gry czekają rzesze fanów. FIFA 16 zapowiada kilka rewolucyjnych zmian, jak na przykład – wprowadzenie drużyn kobiecych. Co więcej, granie piłkarkami będzie wyglądało zupełnie inaczej niż piłkarzami – inaczej się bowiem poruszają po boisku.

Inną ciekawą nowością jest tryb Draft. Mecze rozgrywamy z zespołami złożonymi z graczy różnych klubów, ale przed każdym meczem, skład naszej drużyny jest…losowany!

Oczywiście, w FIFA 16 nie brakuje też stałych mocnych punktów – pełnego składu polskiej Ekstraklasy. Już wyobrażamy sobie te mecze między Termalicą Bruk-Bet Niecieczą a na przykład – Barceloną!

Chcecie rozegrać swój wielki mecz? Możecie wygrać FIFA 16 na taką platformę, jaką chcecie! Wystarczy, że w komentarzach pod tym wpisem podasz skład swojej WYMARZONEJ JEDENASTKI w grze FIFA 16 – ogranicza Was tylko wyobraźnia.

Pamiętaj o kreatywnym uzasadnieniu twojego wyboru – to od tego zależy, kto wygra w naszym konkursie! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 23:59 w niedzielę, 27 września. Regulamin znajdziecie tutaj. Powodzenia!


Aktualizacja 29.09.2015, 13:45

Decyzją Jury postanowiliśmy nagrodzić wypowiedź użytkownka FIFAmat. Gratulujemy zwycięstwa! Wszystkim bardzo dziękujemy za liczny udział i zaangażowanie. Byliście wspaniali, a wybór zwycięzcy był dla nas nie lada wyzwaniem. Do zobaczenia w kolejnych konkursach!

 

Tekst pozyskany z archiwalnej wersji strony technologiczne.pl – Napisany przez autora bloga.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *