Technologiczne

Ciekawostki z Tech świata

lego jurassic world ps4
Gaming

Weź udział w konkursie i zgarnij grę Lego Jurassic World na PS4!

Pamiętacie kultowy film „Jurassic Park”? Teraz do kin wchodzi „Jurassic World”! W filmie naukowcy tworzą nowy gatunek dinozaura. Wkrótce sytuacja wymyka się spod kontroli i gad ucieka z parku…

Lego Jurassic World na PS4

Zapowiada się nieźle, prawda? Brzmi jeszcze lepiej, jeśli powiemy Wam, że premierze towarzyszy wydanie gry LEGO Jurassic World na PS4! W grze TO WY będziecie mogli wcielić się…w dinozaura!

W naszym konkursie możecie wygrać tę fantastyczną grę w wersji na PS4. Jak? To nic trudnego!

Wyobraźcie sobie, że odkryliście właśnie nieznany gatunek dinozaura – przedstaw nam go! Powiedzcie, jak się nazywa i jakie są jego 3 cechy! Osoba, która wymyśli najciekawszy gatunek dinozaura, zgarnia grę LEGO Jurassic World na Play Station 4. 🙂 Swoje propozycje umieszczajcie w komentarzach pod tym wpisem.

Przykładowo: nasz dinozaur to Saturnstratos, a jego cechy: długa szyja, fluorescencyjna skóra i umiejętność latania na krótkich dystansach.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 23:59 w niedzielę, 21 czerwca.

Aktualizacja

Zwycięzcę wyłoniono. W późniejszym terminie przedstawimy Wam oficjalnie naszego laureata konkursu! Z tejże okazji, chciałbym Was zachęcić do brania udziału w innych konkursach dot. Battlefield 1, czy czytania ciekawych wpisów jak np. o Sony Playstation 3. To tylko przykłady, ale naprawdę warto! Zapraszamy!

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *