Technologiczne

Ciekawostki z Tech świata

Mortal Kombat X na PC
Gaming

Weź udział w konkursie i zgarnij grę Mortal Kombat X na PC!

Tej gry nie trzeba nikomu przedstawiać! To kultowy tytuł dla każdego miłośnika wirtualnej rozrywki. Mortal Kombat powstał początkowo jako gra na automaty, a później został zaadaptowany na szereg platform. W naszym konkursie możecie zgarnąć świeżutką grę z legendarnej serii – Mortal Kombat X na PC! Najnowsza gra i wg mnie najlepsza pod każdym względem. Nie czekajcie dłużej tylko zapraszam gorąco na udział w konkurie.

Do wygrania Mortal Kombat X na PC! Co trzeba zrobić?

Twórcy tej gry wracają do źródeł: koniec z nadmiernym utrudnianiem pojedynków i bazowaniu jedynie na błędach komputerowego przeciwnika. Pojedynki są znowu klasycznym starciem jeden na jeden. Jak to było kiedyś. Powrót do korzenie w Mortal Kombat X na PC to bardzo dobry ruch i puszczenie oczka do starszego pokolenia, że o nich się pamięta!

Fabularnie, historia rozgrywa się 25 lat po zakończeniu poprzedniej części. Niebezpieczeństwom stawiać czoła będzie nowe pokolenie wojowników, w dużej mirze składające się z dzieci najbardziej znanych postaci wcześniejszych części.

W naszym konkursie możecie wygrać tę fantastyczną grę Mortal Komabt w wersji na PC. Jak? To nic trudnego!

Wyobraźcie sobie, ze możecie dodać do gry jedną postać/jednego bohatera. Kto by to był i dlaczego pasowałby do tej gry? Wpiszcie swój wybór i uzasadnienie w komentarzach pod tym wpisem! Grę zgarnie autor najbardziej kreatywnej odpowiedzi.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 23:59 w niedzielę, 2 sierpnia. Regulamin znajdziecie tutaj. Powodzenia!

Aktualizacja konkursu!

Zwycięzcą naszego konkursu jest Piotr Rafałowicz. Gratulujemy! 🙂 Nagrodzony komentarz został przez nas wyróżniony i jest widoczny na samym początku w sekcji komentarzy.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie, rozbudowane i wartościowe komentarze. Kolejny konkurs już wkrótce.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z innymi grami na PC.

Tekst pozyskany z archiwalnej wersji strony technologiczne.pl – Napisany przez autora bloga.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *