Technologiczne

Ciekawostki z Tech świata

konkurs Pillars of Eternity
Gaming

Konkurs! Zgarnij grę Pillars of Eternity na PC

Pillars of Eternity to tytuł długo wyczekiwany przez fanów gier RPG, w którym pokładali duże nadzieje. Jak możemy przeczytać w entuzjastycznych recenzjach po premierze – słusznie!

Konkurs, gdzie do wygrania jest Pillars of Eternity

Fabularnie gra – to powrót do klasyki gatunku: ciekawy, rozbudowany świat, wciągająca historia, możliwość budowania drużyny według własnego pomysłu. Dzięki temu trudno oderwać się od ekranu komputera!

Wszystko w świecie Pillars of Eternity ma swoje uzasadnienie – nie ma przypadkowych questów, niepotrzebnych rozmów czy przedmiotów. Spójność to jeden z najważniejszych elementów w grze RPG, a twórcy gry Pillars of Eternity wykazali się w tej kwestii mistrzostwem!

Jesteście fanami gier RPG? W takim razie – to konkurs dla Was, gdzie możecie wygrać tę fantastyczną grę w wersji na PC Pillars of Eternity! Jak? To nic trudnego!

Wystarczy, że w komentarzach pod tym wpisem napiszesz, która gra wideo z gatunku RPG jest Twoim zdaniem najlepsza – i dlaczego! Wspólnie stworzymy ranking najlepszych gier RPG!

Pamiętajcie o kreatywnym uzasadnieniu Waszego wyboru – to od tego zależy, kto wygra w naszym konkursie!
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 23:59 w niedzielę, 23 sierpnia.


Aktualizacja konkursu

Po raz kolejny postawiliście nas przed arcytrudnym zadaniem wyłonienia jednego zwycięzcy. Wśród wszystkich komentarzy było wiele absolutnie fantastycznych, kreatywnych i rozbudowanych odpowiedzi. Po długiej analizie wybraliśmy odpowiedź użytkownika o pseudonimie Silvestras. Gratulujemy! Twoją odpowiedź wyróżniliśmy, podpinając ją na samej górze w sekcji komentarzy. Prosimy o jak najszybszy kontakt! Im szybciej, tym wcześniej zagrasz w grę Pillars of Eternity, którą wygrałeś w konkursie!

Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i już teraz mówimy: do zobaczenia w kolejnym konkursie już wkrótce! 🙂

Dowiedz się więcej o aplikacji dot. Igrzysk Olimpijskich RIO.

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *