Technologiczne

Ciekawostki z Tech świata

Konkurs Star Wars: BattleFront
Gaming

Konkurs Star Wars Battlefront – weź udział i zgarnij grę!

Nie ma chyba innego tytułu, który tak świetnie daje szansę na wtopienie się w ukochane przez miliony fanów uniwersum. Niezapomniany, arcymistrzowsko odtworzony klimat Gwiezdnych Wojen, w których wcielasz się w ulubionych bohaterów. A do tego złoczyńcy, blastery, miecze świetlne i wzorowa oprawa dźwiękowa. Dosłownie wszystko, co potrzeba, by wypełnić niecierpliwe czekanie na nową odsłonę filmu Gwiezdne Wojeny: Przebudzenie Mocy w kinach.

Konkurs Star Wars Battlefront – co zrobić, żeby zdobyć grę?

Wyobraź sobie, że mógłbyś zostać Rycerzem Jedi albo Sithem. Jakie chciałbyś wówczas nosić imię i dlaczego? Odpowiedź umieść w komentarzach pod tym wpisem. Najbardziej kreatywna odpowiedź wygrywa konkurs Star Wars Battlefront i zgarnia grę! (zwycięzca będzie mógł wybrać, na jaką platformę otrzyma grę: PC, Xbox One, PS4).

Konkurs trwa do 18 grudnia, do godz 23:59, a pełny regulamin konkursu znajdziesz na naszej stronie.

Do dzieła i niech moc będzie z Wami! Przy okazji serdecznie zapraszamy do zapoznania się najnowszą recenzją Star Wars: BattleFront! Dowiecie się wielu ciekawych, fascynujących, pasjonujących rzeczy!


Kto wygrał konkurs?

Aktualizacja: 22.12.2015, 12:06

Zwycięzcą w naszym konkursie jest Arkadiusz Alearo Wej. Gratulujemy i prosimy o kontakt na redakcja@technologicznie.pl. Wszystkim dziękujemy za udział. Wkrótce kolejny konkurs! Zapraszamy do zabawy!

Tekst pozyskany z archiwalnej wersji strony technologiczne.pl – Napisany przez autora bloga.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *