Technologiczne

Ciekawostki z Tech świata

gra tom clancy's the division
Gaming

KONKURS: Gra Tom Clancy’s The Division jest do wygrania!

Na przestrzeni lat na rynku pojawiło się wiele niezwykle popularnych gier opatrzonych nazwiskiem Toma Clancy’ego – jednego z najpoczytniejszych pisarzy powieści sensacyjnych USA. Wśród nich królowały taki serie jak Rainbow Six, Ghost Recon czy Splinter Cell, ale lista gier firmowanych nazwiskiem pisarza jest o wiele dłuższa.

Gra Tom Clancy’s The Division – wystarczy wziąć udział w konkursie

W 2016 roku Szwedzki Developer Massive Entertainment wydał zupełnie nową grę akcji pod tytułem Tom Clancy’s The Division, która od razu zdobyła ogromną rzeszę fanów na całym świecie.

Już za kilka dni  gra Tom Clancy’s The Division doczeka się premiery najnowszego dodatku „Tom Clancy’s The Division: Podziemia” na PS4.

Z tej okazji: weź udział w konkursie i zdobądź grę Tom Clancy’s The Division, na wybraną przez siebie platformę (PC, PS4, XboxOne).

Zadanie Konkursowe: Napisz, która gra opatrzona nazwiskiem amerykańskiego pisarza Toma Clancy’ego według Ciebie jest najlepsza i uzasadnij swoją odpowiedź.

Najbardziej kreatywna odpowiedź zostanie nagrodzona. Zwycięzcę wyłoni Jury Konkursowe.
Pamiętaj, by odpowiedź zamieścić pod tym wpisem w komentarzu!

Konkurs trwa od 26.07.2016 do 02.08.2016, do godziny 23:59!

Powodzenia!


Aktualizacja: 5 sierpnia 2016 r., godzina 16:00

tom clancy's the division gra dla zwycięzcy

Zwycięzcą naszego konkursu jest RAFALINSKI MATATA! Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Autora zwycięskiego komentarza prosimy o wybór platformy (PC, PS4, XboxOne) oraz kontakt z redakcją!

GRATULUJEMY!

Zobacz także inny konkurs Dying Light, gdzie do wygrania jest wspomniana gra. A jeśli interesują Cię i inne konkursy bądź recenzje gier, to znajdziesz na naszej stronie! Serdecznie zapraszamy do zaglądania do naszych artykułów!

Tekst pozyskany z archiwalnej wersji strony technologiczne.pl – Napisany przez autora bloga.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *