Technologiczne

Ciekawostki z Tech świata

Konkurs Far Cry Primal - do wygrania gra
Gaming

Łatwy Konkurs Far Cry Primal – zgarnij grę!

My już wiemy, że Far Cry Primal, to zapierająca dech w piersiach przygoda w surowym i dzikim prehistorycznym świecie, w którym z każdej strony czyha niebezpieczeństwo i wyzwanie! Teraz czeka na Ciebie konkurs Far Cry Primal! Weź udział w konkursie Far Cry Primal i wyrusz w poszukiwaniu swojego plemienia!

Konkurs Far Cry Primal – zadanie

Wyobraź sobie, że jesteś wodzem prehistorycznego plemienia w grze Far Cry Primal. Jakie imię wybrałbyś dla siebie, aby budziło odpowiedni respekt i dlaczego? Najbardziej kreatywna odpowiedź zostanie nagrodzona, a zwycięzca sam zdecyduje, na jaką platformę otrzyma grę (PC, PS4, Xone)! Zwycięzcę wyłoni Jury Konkursowe.

Pamiętaj, by odpowiedź zamieścić pod tym wpisem w komentarzu byśmy nie zapomnieli o Tobie!

Konkurs trwa od 21.03.2016 do 28.03.2016, do godziny 23:59! Życzymy Wam udanej zabawy, a także kreatywnych rozwiązań konkursu!

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj!

Do dzieła!


Wyniki konkursu

Aktualizacja: 31 marca 2016 r., godzina 10:10

Zwycięzcą naszego konkursu Far Cry Primal jest Kacper Morański! Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Autorka zwycięskiego komentarza prosimy o kontakt z redakcją na redakcja@technologicznie.pl

GRATULUJEMY i życzymy powodzenia w dalszych naszych konkursach! Dla zwycięzcy należy się porządny tort dla dorosłych, gdyż będzie miał wielką przyjemność z gry Far Cry Primal.

Tekst pozyskany z archiwalnej wersji strony technologiczne.pl – Napisany przez autora bloga.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *