Technologiczne

Ciekawostki z Tech świata

Sprzęty

Najlepsze akcesoria do konsoli ps4

Jaka jest konsola nowej generacji, każdy widzi. Wysoka cena i płatny multiplayer nie zniechęcają do zakupu i nie będą zniechęcać, bo to, co najbardziej nakręca sprzedaż to premiery fantastycznych gier, których teraz nie brakuje. Star Wars Battlefront, nowe Uncharted, Assasins Creed Syndicate, Destiny, Tomb Raider, Guitar Hero – z każdym miesiącem przybywa argumentów za przesiadką ze starego PS-a czy Xboxa na nowy lepszy model! A co, kiedy mamy już wymarzoną konsolę i najnowsze gry? Oczywiście zakup drugiego pada to standard, jednak na tym dobór akcesoriów wcale nie musi się kończyć. Zawsze możemy wzbogacić zestaw fana gier konsolowych. Co warto mieć?

1. Vertical Stand
Już w czasach PS2 słusznie pomyślano, że konsola równie dobrze może się prezentować w pionie, jak i w poziomie. Nie ma problemu, jeśli wśród innych domowych sprzętów jak router, dekoder czy odtwarzacz sieciowy łatwiej zmieścić konsolę stojącą pionowo – wystarczy dobra podstawka, aby PS4 znalazło swoje miejsce. Stabilne ustawienie zapewni oryginalny stand od Sony lub tańszy odpowiednik od innego producenta.

2. Pilot
Oczywiście trudno wyobrazić sobie sterowanie inne niż za pomocą Dual Shocka, kiedy gramy w Fifę czy Metal Gear Solid. Jednak konsola to nie tylko urządzenie do gry. Korzystanie z wielu funkcji multimedialnych i odtwarzacza Blue Ray będzie znacznie prostsze przy użyciu funkcjonalnego pilota niż pada. To naprawdę duże ułatwienie przy nawigacji po menu!

3. Nakładka – koło kierownicy
Grasz w Need for Speed? No to doskonale wiesz, jak bardzo przydaje się kierownica. Zamiana pada w kierownicę dokonuje się w banalnie prosty sposób – jeden klik i już. Przyjemność z grania we wszystkie wyścigówki jest nieporównywalnie większa, a koszt nakładki naprawdę symboliczny.

4. Stacja ładująca
Nie ma nic gorszego niż rozładowany pad odmawiający współpracy w walce z głównym bossem albo podczas serii rzutów karnych w finale Ligi Mistrzów! Dlatego możliwość podładowania dwóch kontrolerów w każdej chwili warta jest każdych pieniędzy. Aby pad zaczął się ładować, wystarczy położyć go na podstawce. Stacje łączymy przez usb do dowolnego urządzenia – zamiast konsoli równie dobrze może być to notebook czy laptop.

5. Skin na konsolę
Obudowa PS4 jest piękna i elegancka, ale zawsze można ją odrobinę ożywić i nadać jej kolorów. Fani Wiedźmina z pewnością docenią ozdobne naklejki nawiązujące do gry Dziki Gon. Już teraz mamy do wyboru kilka wzorów, a z czasem na pewno pojawią się kolejne możliwości personalizacji swojej konsoli. Wysokiej jakości folia nakleja się bardzo łatwo, a po odklejeniu nie zostawia żadnych śladów. Fajny patent dla geeków!

A wam jakie akcesoria do konsoli przydadzą się najbardziej?

 

Tekst pozyskany z archiwalnej wersji strony technologicznie.pl – Napisany przez autora bloga.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *