Technologiczne

Ciekawostki z Tech świata

Apple shop
Komputery i tablety

Apple Shop – nowa gwiazda zaświeci w Saturnie

Powiedzieć, że takich marek jest niewiele, to powiedzieć zdecydowanie za mało. Bo Apple od zawsze był jak wielka gwiazda nie niebie. Niepowtarzalny, niedostępny dla każdego, za którym bezkompromisowo podąża rzesza wyznawców. A tych znów w Warszawie przyciągnie coś, obok czego trudno przejść obojętnie. Już 11 kwietnia wystartuje nowy Apple Shop! Gdzie i co się będzie działo? Zdradzam szczegóły.

Pierwszy Apple Shop w Saturnie

Wielka gwiazda zacznie świecić tam, gdzie do tej pory w takim wymiarze jej nie było, a gdzie myśl technologiczna bardzo ją pożąda. Saturn powita Apple Shop jak na znakomitość przystało. Wyjątkowym otwarciem, fachową radą ekspertów, przed którymi nie ma tajemnic i szeroką paletą kultowych produktów, które chwytają za duszę i serce przy każdym dotknięciu.

Telefony w Apple Shop

Pierwszy Apple Shop w Saturnie zostanie otwarty w warszawskim Centrum Handlowym Arkadia już 11 kwietnia o godz. 10. I to nie byle jak. Wielki, ekscytujący event, na którym nie zabraknie dowodów, że ciężko będzie przejść obok tego obojętnie. Pełen technologicznej myśli Saturn i wielka, niepowtarzalna gwiazda sklep Apple staną obok siebie razem.

I to galaktyczne połączenie oczywiście nie umknie mojemu oku. Wrażenia i emocje sfilmuję kamerą, a relację na żywo podejrzysz na Twitterze. Przybicie piąteczki i wspólne selfie? Bardzo chętnie. Wraz z otwarciem sklepu Apple rozwiazane zostaną wszystkie mity z tym związane. Zostaną również zaprezentowane nowe iPhone, MacBooki oraz inne produkty i oprogramowania. Do zobaczenia 11 kwietnia w sklepie Apple w Saturnie!

Dowiedz się więcej na temat otwarcia apple shop w Arakadi.

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.

7 KOMENTARZY

  1. Talentem bije każdy Twój wpis i post, twórcze myślenie nie sprawia Ci problemu, to się nazywa intelektualny most, on sprawia wielką radość każdemu odwiedzającemu.

  2. Cechą talentu jest niemożność pisania na zamówienie… Poza tym to Zgadzam sie z Toba w 100 i popieram w/w poglady w soposb proSubiektywny 🙂 E. Zegadlowicz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *