Technologiczne

Ciekawostki z Tech świata

Słuchawki Tilde
Obraz i dźwięk

Słuchawki Tilde – pierwsze całkowicie zarządzające hałasem

Prowadzisz długie rozmowy przez telefon? A może często słuchasz muzyki? Czystość dźwięku zapewnią Ci słuchawki Tilde, dzięki którym sam zdecydujesz, w jakim stopniu zredukujesz szum. Dowiedz się więcej!

Słuchawki Tilde – z system zarządzania hałasem

Słuchawki Tilde to pierwsze słuchawki bezprzewodowe, które wyposażone zostały w technologię zarządzania hałasem, dzięki czemu aktywnie redukują szum. Jako użytkownik możesz sam zdecydować, jakie dźwięki będą docierały do swoich uszu a jakie chcesz wyciszyć. Dzięki najlepszej na świecie technologii redukcji szumów, opartej na 8 mikrofonach oraz głośnikach, słuchawki Tilde dokonają selekcji dźwięków, byś mógł cieszyć się krystalicznie czystym brzmieniem w 360 °.Takie rozwiązanie sprawia, że takie słuchawki do słuchania muzyki są idealnym rozwązaniem o każdej porze.

W słuchawkach znajdziesz w pełni opatentowaną technologię zarządzania hałasem Orosound. Urządzenie jest pierwszym, jakie wyposażono w selektywne, kierunkowe przetwarzanie dźwięki, dzięki czemu można stosować różne rodzaje systemów przetwarzania hałasu na wielu poziomach. Regulowana aktywna nowoczesna technologia redukcji szumów Tilde pozwala odwołać się do 30dB hałasu. Jest to szczególnie skuteczne przy anulowaniu częstotliwości głosu ludzkiego (od 1 do 3 kHz) oraz wyciszeniu rozpraszających dźwięków. Tryb „Tilde Talk-In” pozwoli dodatkowo wyostrzyć głos osoby, na którą patrzysz, jednocześnie blokując niepożądany hałas. Wystarczy jedno kliknięcie przycisku, by bez problemu porozumieć się z drugą osobą nawet w bardzo głośnym otoczeniu, np. tramwaju czy kawiarni.

Sluchawki Tilde są kompatybilne z innymi urządzeniami, o ile obsługują one technologię Bluetooth®. Słuchawki bezprzewodowe łączą się z urządzeniem za pomocą kodeku AptX. Możesz połączyć je również z głośnikami HiFi czy dowolną aplikacją na smartfonie.

Słuchawki Tilde – jak długo można użytkować?

Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie żywotność sprzętu. Słuchawki pracują do 8 godzin intensywnego użytkowania. Gdy się rozładują, w szybki i prosty sposób podłączysz je do uniwersalnej ładowarki micro-USB. Co więcej, są bardzo lekkie i odporne na wilgoć (np. pot czy deszcz), co zapewnia maksymalny komfort użytkowania. Możesz zabrać je ze sobą wszędzie – do komunikacji miejskiej, do biura, kawiarni, na długie samotne spacery czy do samolotu. Sprawdza się także w hałaśliwych restauracjach czy barach, jeśli potrzebujesz skupić się na swojej pracy.

Czy warto?

Sam design słuchawek powinien spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Są eleganckie i wyjątkowo komfortowe w użytkowaniu. Ich konstrukcja jest bezszwowa, opływowa i nowoczesna.

Nowoczesne słuchawki Tilde to w pełni regulowana kontrola hałasu, bardzo wysoka czułość dźwięku i ultra szybka redukcja szumów. Czy potrzebne są jeszcze dodatkowe argumenty, by stać się posiadaczem tych słuchawek?

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *