Technologiczne

Ciekawostki z Tech świata

Najnowszy Film Mad Max - pojazdy
Gaming

Najnowszy film Mad Max – pojazdy na wyciągnięcie ręki

Najnowszy film Mad Max: na drodze gniewu zbliża się wielkimi krokami. Ale zanim oparta na kultowym uniwersum gra trafi na sklepowe półki, szalone samochody z komputerowej rozrywki będzie można zobaczyć na własne oczy.

Najnowszy film Mad Max: Na drodze gniewu – co nas czeka?

Wydawca najnowszego filmu Mad Max: Na drodze gniewu na DVD, Blu-Ray™ i Blu-Ray™ 3D zapraszają na niezwykły pokaz pojazdów z uniwersum najnowszego filmu Mad Max. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby nie tylko zobaczyć z bliska, ale też zasiąść za kółkiem i zrobić sobie zdjęcie w wiernie odwzorowanych maszynach prosto z kultowych dzieł Georga Millera!

Oprócz wrażeń z czterema i dwoma kółkami, będzie można zagrać w najnowszą grę wideo firmy Avalanche Studios oraz obejrzeć zwiastuny i unikalne materiały zza kulis najnowszego filmu Mad Max.

Najnowszy film Mad Max z pokazami aut – kiedy i gdzie?

Gdzie i kiedy? Pojazdy zobaczysz w kilku terminach i miejscach w całej Polsce. Najwcześniej pokaz zawita na Śląsku. Już 5 i 6 września w Zabrzu, w centrum handlowym M1, przy ul. Szkubacza 1. Następnie 12 i 13 września w Czeladzi, w centrum handlowym M1, przy ul. Będzieńskiej 80, później 19 i 20 września we Wrocławiu, w centrum handlowym Magnolia na ul. Legnickiej 56, a na koniec zobaczymy go 10 i 11 października w Warszawie, w centrum handlowym M1, przy Al. Piłsudskiego 1. Jeśli jesteś również zainteresowany innymi recenzjami w tym najnowszego filmu Mad Max: Na drodze gniewu, to zapraszam!

Gra Mad Max

Mad Max™ to gra w otwartym świecie, której akcja toczy się na postapokaliptycznych pustkowiach, gdzie kluczem do przetrwania są samochody. W grze wcielasz się w postać Mad Maxa. To samotny wojownik, walczący o przeżycie z brutalnymi gangami. Ktoś kradnie jego kultowy Interceptor, więc Max stawia czoła uzdolnionemu i dziwacznemu mechanikowi o imieniu Chumbucket. Jeśli go pokona, zbuduje nowy wóz bojowy, dzięki któremu ucieknie z niebezpiecznych Pustkowi…

Dowiedz się więcej na temat najciekawszych premier filmowych inspirowanych grami oraz o kolejnym sezonie serialu Doktor Who.

Tekst pozyskany z archiwalnej wersji strony technologiczne.pl – Napisany przez autora bloga.

10 KOMENTARZY

  1. Fajnego masz bloga i ciekawe na nim treści czy na serwerze wszystko sie zmieści ? pięknie frazujesz słowa zmuszasz przy tym do myślenia tym komentarzem życzę powodzenia 🙂

  2. Słowa mają ogromną moc, Ja bardzo w to wierze. Mogą inspirować, dawać motywację lub pocieszenie, a gdy go potrzeba. Czasem w jednym zdaniu jak zaklęta jest madrość, której szukamy w życiu przez bardzo długi czas. Twój blog to dosadnie urzeczywistnia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *