Technologiczne

Ciekawostki z Tech świata

prezenty dla graczy
Gaming Pomysły na prezent

Prezenty dla graczy – TOP 5 od LOGITECH

Po kolacji wigilijnej zamiast na Pasterkę szykują się na wirtualne zmagania, które mogą potrwać do rana. Godzinami nie wychodzą z pokoju, żywią się głównie pizzą i rozmawiają przez skype’a w niezrozumiałym języku. Tak, zapaleni gracze także piszą listy do Świętego Mikołaja. Ale zamiast ciepłego swetra, kapci czy skarpet czekają na inne prezenty. Jakie? Zobaczcie top 5 najciekawszych prezentów dla gracza!

Prezenty dla graczy to tylko kierownica LOGITECH G29 Driving Force Racing Wheel

Chociaż miłośnicy wyścigów dostali nowe odsłony kultowych gier wyścigowych na PS4, to nie mogli być w pełni usatysfakcjonowani rozgrywką. Owszem nowy Need For Speed czy Drive Club prezentują świetnie, jednak czy można mówić o dobrym gameplay’u bez kontrolera z prawdziwego zdarzenia?

No właśnie. Granie na padzie jest dla amatorów, a dotychczas dostępne kierownice należały raczej do tych ze średniej półki. No i w końcu jest – najlepsza kierownica jaką do tej pory stworzono!

Wykonana ze stali, ręcznie szytej skóry i aluminium, wyposażona we wszystkie przyciski, które znajdują się na padzie, kompatybilna również z PC. Wystarczy jej dotknąć, żeby poczuć różnicę. Cena? Naturalnie wygórowana, ale mówimy o produkcie, który przenosi symulację na najwyższy możliwy poziom poziom. Idealny prezent dla maniaków wirtualnych wyścigów. Oczywiście jeśli byli grzeczni.

Prezenty dla graczy – klawiatura LOGITECH G410

Kontroler jest orężem miłośnika konsol, dla fanatyka gier komputerowych zabójczą bronią jest jego klawiatura. Atlas Spectrum to specjalny model przeznaczony właśnie dla tych graczy, dla których każdy ułamek sekundy ma ogromne znaczenie, bo decyduje o być albo nie być. Od innych różni się trwałością (klawisze wytrzymują 70 mln naciśnięć!), optymalnymi rozmiarami (brak klawiszy numerycznych) oraz niesamowitą szybkością działania, rejestrując wciśnięcie klawiszy 25% szybciej niż inne klawiatury.

Na tym jednak nie koniec, bo sprzęt daje też duże możliwości personalizacji. Sami zdecydujemy o podświetlaniu klawiszy wybierając nie tylko jasność, ale także kolorystykę. Dodatkowo w zestawie stacja dokująca dla smartfona lub tabletu, który może posłużyć jako dodatkowy ekran do wyświetlania ważnych informacji.

Zestaw słuchawkowy Logitech G633 Artemis Spectrum

Sterowanie to jedno, ale niemniej ważne podczas gry są wrażenie słuchowe. Profesjonalne słuchawki kompatybilne z PC, Xbox One S 4K i PS4 zapewniają realistyczny, przestrzenny dźwięk, skuteczna redukcja szumów, wysokie basy i precyzyjne wysokie brzmienia. Dzięki temu gracz będzie mógł w pełni rozkoszować się ścieżką dźwiękową – zarówno muzyką jak dźwiękami z pola walki. Podobnie jak w przypadku klawiatury mamy tu liczne możliwości personalizacji od regulacji koloru podświetlenia po tworzenie własnych profili muzycznych. Sprzęt jak z prawdziwego studio nagraniowego!

Mysz Logitech G502

Jeśli ktoś kupując myszki komputerowe zamiast patrzyć na kolor i cenę używa takich magicznych zaklęć jak pooling rate, interpolacja czy akceleracja negatywna to znak, że to może być produkt dla niego. Mysz przygotowana przez Logitech oprócz prawdziwie kosmicznego wyglądu charakteryzuje się wieloma cechami, których nie zobaczymy w standardowych produktach.

Wśród nich należy wymienić między innymi system dostosowana wagi urządzenia do indywidualnych potrzeb (poprzez obciążniki), możliwość ustawienia czujności myszy w zależności od podłoża po jakim się porusza, a także 11 programowalnych przycisków i dwa tryby pracy rolki. Zupełnie niepotrzebne dla przeciętnego śmiertelnika, ale dla nałogowego gracza to wszystko ogromnie ważne!

Prezenty dla graczy – głośniki Multimedia Speakers Z333

Słuchawki Tilde są dobre, jeśli gracz pragnie pozostać we własnym świecie. Co innego, jeśli świat gry ma rozbrzmiewać w całym pokoju! Tutaj przyda się dobry zestaw głośników zapewniających czysty i głęboki dźwięk. Logitech ma dużo propozycji w różnych przedziałach cenowych. Jeśli szukamy wysokiej jakości w przystępnej cenie dobrym wyborem na pewno będzie ten zestaw osiągający moc 80 W.

Graczy czasami trudno zrozumieć. Jednak nie trzeba koniecznie nadawać na tych samych falach, aby móc kogoś uszczęśliwić. Wszystkie propozycje z tej listy powinny sprawić radość tym najbardziej wymagającym!

A Waszym zdaniem z czego jeszcze ucieszyliby się zapaleni gracze?

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *