Technologiczne

Ciekawostki z Tech świata

prezent dla informatyka
Lifestyle

Prezent dla informatyka – 6 ciekawych pomysłów

Dzień informatyka, urodziny, imieniny, walentynki, Boże Narodzenie… Okazji na poszukanie dobrego prezentu dla informatyka jest wiele. Poznaj sześć ciekawych pomysłów na taki upominek i wybierz spośród nich ten, który ma największą szansę spodobać się bliskiemu Ci informatykowi.

gazetka lewiatan

Co na prezent dla informatyka?

Informatycy są specyficzną grupą i osoby, które nie należą do tego kręgu mogą mieć niemały problem ze znalezieniem dobrego prezentu. Na szczęście „komputerowcy” stale potrzebują jakichś dodatków i sprzętu, a ich codzienność wypełniona jest – niekiedy zabawnymi – sloganami. I warto to wszystko wykorzystać, planując wręczenie dobrego upominku.

Kluczem do sukcesu jest znalezienie prezentu, który będzie zarówno przydatny, jak i zabawny, elegancki lub romantyczny – w zależności od rodzaju Waszej relacji i samego święta. Poznaj sześć sprawdzonych pomysłów na prezent dla informatyka! Znajdziesz wśród nich zarówno odpowiedź na pytanie o to, jaki prezent dla chłopaka informatyka i jaki prezent dla inżyniera informatyka wybrać.

prezent dla informatyka

  1. Mysz komputerowa – jeśli wiesz, że mysz, z której korzysta informatyk jest już wiekowa i być może nie w najlepszej formie, to masz już pomysł na dobry prezent! Wybierz dobrej jakości, nie najtańszy sprzęt, a na pewno przyda się Twojemu informatykowi, zarówno w pracy, jak i czasie wolnym.
  2. Pamięć zewnętrzna – pendrive, karta pamięci, dysk zewnętrzny… „Pamięci” w życiu informatyka nigdy za wiele. Materiały do wykorzystania w pracy, gry, filmy, muzyka i zdjęcia to naprawdę pokaźna ilość danych, które gdzieś trzeba przechować. Zależy Ci, by był to prezent dla informatyka śmieszny? Poszukaj pedrive’a w zabawnym, nietypowym kształcie lub z napisem.
  3. Podkładka na biurko – może być elegancka, skórzana, a może być kolorowa i z zabawnymi napisami. Podkładka pod mysz przyda się zwłaszcza temu informatykowi lub programiście, który jeszcze jej nie ma i któremu czasami zdarza się narzekać na przesuwającą się klawiaturę.
  4. Organizer na biurko – choć informatyk to nie księgowy, swoje dokumenty i akcesoria ma. I dobrze jest je mieć zawsze pod ręką. W miarę możliwości dopasuj organizer do wyglądu biurka informatyka, a prezent okaże się jeszcze większym sukcesem.
  5. Opaska na oczy – praca przed komputerem nie należy do najłatwiejszych. Wielogodzinny kontakt z niebieskim światłem emitowanym przez ekran pobudza i utrudnia zasypianie nawet na wiele godzin po wyłączeniu urządzenia. Wybierz opaskę na oczy jako prezent dla informatyka i podaruj bliskiej Ci osobie szansę na spokojniejszy, głębszy sen.
  6. Skarpetki – dziś królują kolorowe, niebanalne skarpetki. Wykorzystaj ten trend i sprezentuj informatykowi jedną parę, koniecznie nawiązującą kolorami i rysunkami do jego pracy. Radość gwarantowana!

gazetka lewiatan

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *