Technologiczne

Ciekawostki z Tech świata

Toalety przenośne WC Serwis
Sprzęty

Przenośne WC, czyli sposób na zabawę w plenerze

Koncerty i festiwale są świetną opcją na rozrywkę, jeżeli są wyposażone w odpowiednie zaplecze sanitarne, inaczej takie imprezy nie zostaną dobrze zapamiętane przez uczestników. Przy organizacji takich wydarzeń należy wziąć pod uwagę ludzkie potrzeby, a mało kiedy miejsca udostępniane organizatorom posiadają własne toalety. Gdzie więc można znaleźć toalety przenośne, jakie wybrać i jak wynająć?

Gdzie ustawia się toalety przenośne?

Przenośne WC znajdziemy na pewno podczas różnych imprez organizowanych w plenerze, gdzie najbliższych toalet nie znajdziemy na terenie festiwalu, chyba że organizator je zapewni. Takie WC stawia się także w różnych miejscach publicznych, gdzie dominuje natura, jak np. w parkach. Na plażach, na których ludzie chętnie przebywają głównie latem i jest mała frekwencja zimą, też najczęściej spotyka się przenośne toalety. Również warto rozważyć postawienie takich toalet w miejscach pracy w plenerze, np. na placu budowy, gdzie robotnicy spędzają większość dnia bez dostępu do łazienek.

Firmy oferujące wynajem toalet przenośnych

Na rynku znajdziemy wiele ofert o wynajmie przenośnych toalet – firmy się tym zajmujące często zachęcają też do wynajmu innych obiektów, np. przyczep czy kontenerów z zapleczem sanitarnym. W dzisiejszych czasach najlepszym miejscem na złożenie zamówienia jest Internet. Takie firmy najczęściej zapewniają transport przenośnej toalety i odebranie jej po skończonej imprezie, ale również mogą zadbać o jej odpowiednie wyposażenie w postaci ręczników czy mydeł.

Dlaczego toaleta przenośna?

Przenośne WC są uniwersalne i nie wymagają podłączenia do systemu wodno – kanalizacyjnego, dzięki czemu można je postawić praktycznie wszędzie i każdy może z nich korzystać – na rynku dostępne są również toalety dla niepełnosprawnych. Budowane są z materiałów najwyższej jakości, aby zapewnić wygodę korzystania.
Wiele miejsc po prostu nie posiada odpowiedniego zaplecza sanitarnego, i to organizatorzy czy prywatni właściciele są zmuszeni postawić takie obiekty – w tym wypadku najlepiej nie męczyć się z szukaniem innych rozwiązań, tylko stawiać na przenośne WC. Toalety najwyższej jakości bardzo łatwo utrzymać w czystości i nie zatrzymują nieprzyjemnego zapachu, dając możliwość skorzystania z nich wielu ludziom.

Rodzaje toalet przenośnych

W ofertach można znaleźć:
– toalety STANDARD z pisuarem i toaletą przeciwpoślizgową,
– toalety VIP z umywalką i dozownikiem na mydło,
– toalety LUX z lustrem i systemem spłukującym,
– toalety z hakiem z pisuarem i hakiem,
– toalety dla niepełnosprawnych z podestem, poręczą i automatycznym zamykaniem drzwi.

Dowiedz się, jak wygląda wynajęcie umywalki przenośnej.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *