Technologiczne

Ciekawostki z Tech świata

Samochody używane Toyota
Nowoczesne technologie

Samochody używane Toyota – dowiedz się więcej

Szukasz samochodu używanego i liczysz na jego niezawodność? Czy znasz różnicę pomiędzy ceną a kosztem? Postaw na Toyotę! Samochody używane Toyota generują najniższe koszty użytkowania. Potwierdza to ranking aut używanych, gdzie Toyota jest od wielu lat liderem niezawodności.

Cena a koszt

Cena samochodu używanego to nie to samo co jego koszt. Pomimo wyższej ceny zakupu początkowego opłacalność w przypadku samochodów marki Toyota jest na bardzo wysokim poziomie.

Bardzo istotnym czynnikiem przy zakupie samochodu używanego jest jego przebieg. Z każdym kilometrem wszystkie części coraz bardziej zużywają się i istnieje coraz większe ryzyko, że coś się zepsuje i będzie trzeba zainwestować w naprawę.

Samochody używane Toyota posiadają części opracowane według najlepszej japońskiej technologii. Dzięki temu charakteryzują się one wysoką ekonomią oraz bezawaryjnością. Decydując się na Toyotę nawet z wyższym przebiegiem, istnieje mniejsze prawdopodobieństwo dodatkowych kosztów związanych z serwisem.

Wyposażenie dodatkowe i innowacyjność

Dodatkowo wybierając tą japońską markę, możesz liczyć na rozbudowane wyposażenie. Kierowcy przede wszystkim zwracają uwagę na to, by samochód był wyposażony w:

  • klimatyzację – jest to nieodzowny element szczególnie w miesiącach letnich, podczas stania w korkach w zatłoczonym mieście. Dzięki temu dojedziesz wszędzie rześki i… suchy;
  • asystenta parkowania – jest szczególnie przydatny w dużych miastach, gdzie miejsca parkingowe w centrum potrafią być naprawdę wąskie;
  • ABS i system kontroli trakcji – jest to już standard w wyposażeniu, dzięki któremu prawdopodobieństwo poślizgu znacznie się obniża;
  • poduszki powietrzne – zwiększają bezpieczeństwo podczas zderzeń;
  • elektrycznie opuszczane szyby – poprawiają komfort jazdy zarówno kierowcy, jak i pasażerów;
  • nawigacja – dzięki niej w każdej sytuacji dojedziesz do celu podróży bez błądzenia i pytania o drogę przechodniów;

W porównaniu do innych aut używanych samochody używane Toyota wyróżniają się innowacyjnością. Ta marka jako pierwsza wprowadziła samochody hybrydowe do komercyjnej sprzedaży.

Samochody używane Toyota

Samochody używane Toyota na Śląsku

Szukając samochodu używanego, warto sprawdzić ofertę salonu Toyota Ja-Now-An w Zabrzu, należącego do Autoryzowanych Dealerów Toyota. Oferuje on samochody używane Toyota z gwarancją, tak zwane pewne używane samochody. Wszystkie auta dostępne w sprzedaży przeszły dokładne kontrole techniczne oraz objęte są gwarancją w programie “TOYOTA PLUS”. Kupując samochód w salonie Toyota Ja-Now-An w Zabrzu, masz pewność, że jest on w dobrym stanie technicznym i nie sprawi żadnych przykrych niespodzianek zaraz po zakupie.

Podsumowując:

  • jeżeli lubisz dobrze wydawać pieniądze,
  • jeżeli cenisz bezpieczeństwo swoje, jak i osób podróżujących z Tobą,
  • jeżeli lubisz przemierzać tysiące kilometrów bez przykrych niespodzianek,
  • jeżeli podczas codziennej jazdy lubisz czuć komfort podróżowania

to znaczy, że powinieneś wybrać samochód marki Toyota!

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *