Technologiczne

Ciekawostki z Tech świata

jaki smartwatch do 500 zł
Telefony

Jaki smartwatch do 500 zł? Oto najlepsze okazje

Z nową modą bywa tak, że szczególnie na początku bywa kosztowna. Wiedzą o tym doskonale Ci, którzy jako pierwsi zdecydowali się na filmy w technologii Blue-Ray, konsole nowej generacji czy telewizory 3D. Nie inaczej jest w przypadku smartwatcha. Choć mówi się o tym, że to coraz bardziej modny (i przydatny) gadżet popyt wciąż nie jest duży, a cena wygórowana. Można jednak kupić na próbę jeden z tańszych modeli i sprawdzić czy nam pasuje, bez konieczności rozbijania banku. Na jaki smartwatch do 500 zł zwrócić uwagę mając w kieszeni właśnie tyle?

Jaki smartwatch do 500 zł?

  • Smartwatch COGITO Pop – elegancki zegarek występuje w kolorze białym, czarnym, szarym i niebieskim. Nie posiada wyświetlacza, ale komunikuje się za pomocą sygnalizacji diodowej. Urządzenie poinformuje nas o wszystkich nieodebranych połączeniach i wiadomościach e-mail i umożliwi sterowanie muzyką. Jest kompatybilne zarówno z systemem Android jak iOS, więc sprawdzi się także w przypadku zmiany smartfona.
  • Smartwatch Samsung Gear Fit 2 – model stworzony z myślą o osobach aktywnych. Oprócz wyświetlania powiadomień o połączeniach przychodzących, sms-ach, mailach i aktywnościach w różnych aplikacjach ma też szereg funkcjonalności przydatnych w codziennym treningu. Smartwatch dysponuje czujnikiem pulsu, a także krokomierzem i stoperem. Jak przystało na urządzenie dla sportowców jest całkowicie odporny na wodę i kurz. Komunikaty wyświetlają się na dotykowym zakrzywionym ekranie w technologii AMOLED o rozdzielczości 432×128 pikseli. Sprzęt jest kompatybilny ze smartfonami i tabletami Samsung Galaxy. Smartwatch możemy spersonalizować ustawiając wybraną tapetę czy wariant kolorystyczny.
  • Smartwatch Sony SW2 – dobra propozycja dla posiadaczy telefonów z Androidem. Podobnie jak inne modele umożliwia obsługę połączeń, odbieranie powiadomień o smsach czy e-mailach, sterowanie muzyką, korzystanie z portali społecznościowych. Solidna bateria trzyma 3-4 dni, a czas ładowania nie przekracza 30 minut.
  • Smartwatch Mykronoz ZeSplash – ciekawy model smartwatcha wyposażony w mikrofon i głośnik, który umożliwia prowadzenie rozmowy bez konieczności sięgania po telefon. Wśród najważniejszych funkcji jest oczywiście książka telefoniczna, krokomierz i licznik spalonych kalorii, a także obsługa połączeń. Urządzenie jest odporne na wodę. Dotykowy ekran ma całkiem niezłą rozdzielczość 240×240 pikseli.
  • Smartwatch Alcatel OneTouch Watch – najbardziej elegancki zegarek w tym zestawieniu. Łatwo go pomylić z klasycznym czasomierzem, a potrafi naprawdę wiele. Urządzenie posiada pulsometr, wysokościomierz, żyroskop, a nawet kompas. Umożliwia monitorowanie pokonanych odległości, liczby kroków i spalonych kalorii. Kompatybilny z iOS i Androidem.

Podsumowanie

Na raczkującym rynku smartwatchy już teraz okazji nie brakuje, a z czasem będzie jeszcze lepiej. Możemy przebierać w propozycjach bardziej klasycznych lub nowoczesnych, dostosowanych do ludzi którzy chcą być wiecznie online lub tych myślących przede wszystkim o treningu sportowym. Dla każdego coś miłego, a rynek warto śledzić chociażby w kontekście poszukiwań gwiazdkowego prezentu dla najbliższych, którzy lubią technologie. Mam nadzieję, że wam pomogłam odpowiedzieć na pytanie jaki smartwatch do 500 zł.

Dowiedz się więcej na temat Apple smartwatch, także godny polecenia.

Tekst pozyskany z archiwalnej wersji strony technologiczne.pl – Napisany przez autora bloga.

10 KOMENTARZY

  1. Słowa mają ogromną moc bardzo w to wierze. Mogą inspirować, dawać motywację lub pocieszenie, a gdy go potrzeba. Czasem w jednym zdaniu zaklęta jest madrość, ktorej szukamy w naszym zyciu przez dlugi czas i dzięki wyszukiwarkom znajdujemy ją na takim blogu jak Twój :-).

  2. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu i progresywnego pressingu, a nie z oglądania się do tyłu. P. Coelho… & TM Created by ENdemol Studio…

  3. Prawdziwy z Ciebie talent i mistrz pióra. Z ogromną łatwością przekładasz myśli na słowa a słowa na zdania… trzymaj tak dalej, dbaj i pięlęgnuj swego bloga… Skąd czerpiesz tak ciekawe inspiracje ?

  4. Słowa mają ogromną moc bardzo w to wierze. Mogą inspirować, dawać motywację lub pocieszenie, a gdy go potrzeba. Czasem w jednym zdaniu zaklęta jest madrość, ktorej szukamy w naszym zyciu przez dlugi czas i dzięki wyszukiwarkom znajdujemy ją na takim blogu jak Twój :-).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *