Technologiczne

Ciekawostki z Tech świata

Każdy udział w konkursie może wygrać grę Wiedźmin III: Dziki Gon
Gaming

Weź udział w konkursie i zgarnij grę Wiedźmin III: Dziki Gon na PC!

To jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2015 roku: kultowy Wiedźmin wraca w trzeciej odsłonie. Dlatego zapraszamy, by każdy z Was wziął udział w konkursie i wygrał Wiedźmina III: Dziki Gon.

Udział w konkursie – zasady

Polska superprodukcja osiągnęła ogromny sukces już w przedsprzedaży (1,5 mln sprzedanych kopii!). Gra w wersji pudełkowej trafiła do sprzedaży w 109 krajach i jeszcze przed premierą zgarnęła ponad 200 nagród!

Robi wrażenie, prawda? W naszym konkursie możecie wygrać tę fantastyczną grę w wersji na PC. Jak? To nic trudnego! Również możecie przeczytać sobie naszą recenzję Wiedźmina III: Dziki Gon.

Najlepsze bronie na świecie mają swoje imiona. Jak nazywałyby się dwa miecze Geralta z Rivii? Piszcie w komentarzach! Najbardziej kreatywna odpowiedź wygrywa! 

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 23:59 w niedzielę, 7 czerwca. Regulamin konkursu Wiedźmina III: Dziki Gon jest na naszej stronie. Powodzenia!


Aktualizacja (8 czerwca 2015 r., 14:30)

Otrzymaliśmy od Was ponad 200 komentarzy. Jesteście niesamowici – Geralt byłby z Was dumny! Dziękujemy za wasze zaangażowanie. Wyłonienie zwycięzcy było nie lada wyzwaniem. Nagroda w postaci gry Wiedźmin Dziki Gon wędruje do Przemka Terleckiego.Zwycięzcy gratulujemy, a Wam dziękujemy za udział w konkursie. I pamiętajcie: kolejny pojawi się tu już wkrótce. Bądźcie czujni, nagrody znów będą na Was czekać.

Zapraszamy Was do przeczytania wywiadu z twórcami gry Wiedźmin III.

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *