Technologiczne

Ciekawostki z Tech świata

Najlepsze lodówki turystyczne
Przewodnik po technologii

Najlepsze lodówki turystyczne do 300 zł

Buch – jak gorąco! Uch – jak gorąco! Na pewno nie raz poczułeś się jak sapiąca lokomotywa z wiersza Jana Brzechwy. No cóż, taki mamy klimat. Czekamy na upragniony letni czas, ale przychodzą chwile, w których marzysz o zimnym napoju na łonie natury z dala od domu i sklepu. I myślisz sobie: ten piękny obrazek jest niemożliwy? A przynajmniej nie będzie to takie tanie. Podjęliśmy więc wyzwanie. Sprawdziliśmy, czy do 300 zł można znaleźć najlepsze lodówki turystyczne. Czy nam się to udało? Oto nasze efekty.

Continental Gelo 28 l (do 100zł)

Najbardziej ekonomiczna opcja, ale spełniająca przynajmniej minimalne oczekiwania. Przeznaczona dla mniej wymagających osób, które chcą mieć najlepszą lodówkę turystyczną, jednak ich budżet jest bardzo ograniczony (kupimy ją już za około 60 zł). Pojemność 28 litrów to doskonałe rozwiązanie termiczne na biwaki, campingi czy wypady na plażę. Jest lekka (waży jedynie 2,3 kg), poręczna i ma wkłady chłodzące. To wybór z serii: lepiej coś mieć, niż pić ciepłe piwo.

Gio’Style BRAVO 25 12V (do 200zł)

Lodówka idealnie sprawdzi się na wszelkich wypadach samochodowych. Zasilana z gniazda zapalniczki 12V. Ma wysoką klasę energetyczną A++ , co oznacza, że nie obciąży za bardzo akumulatora samochodu. Jest wykonana z polipropylenu, może mieć kontakt z żywnością, posiada styropianową izolację. Jej pokrywa jest szczelna, a uchwyt nośny pełni funkcję swojego rodzaju zatrzasków, które mocują tę pokrywę. Pojemność to 21 litrów i odpowiada mniej więcej 30 puszkom. Wyśmienicie sprawdzi się u osób, które chcą nabyć tego typu sprzęt w rozsądnej cenie.

Gio’Style SHIVER 30 (do 250 zł)

Podobnie jak poprzednia, idealnie sprawdzi się w podróży. Różni się tylko pojemnością. 30 litrów odpowiada mniej więcej 46 puszkom. Pomieści także 2-litrowe butelki w pozycji pionowej. Izolacja to polistyren o wysokiej gęstości, dzięki któremu zawartość lodówki jest doskonale chłodzona nawet przy wysokiej zewnętrznej temperaturze. Zaletą jest długi kabel zasilający, załączony do zestawu.

Gio’Style Shiver 42 (do 250 zł)

Ten model bije poprzednie na pewno wielkością. Idealna opcja dla kilkuosobowej rodziny. Pojemność tej lodówki to aż 43 litry i co ważne, nie wymaga podłączania do zasilania. Chłodzenie opiera się na specjalnych wkładach, które umieszczamy wewnątrz lodówki. Co ciekawe, wystarczają aż na 24 godziny. Idealne rozwiązanie, kiedy jesteśmy zmuszeni zostawić samochód i nie mamy zasilania przez dłuższy czas. Transport ułatwią duże, wytrzymałe koła oraz uchwyt czy wysuwana rączka.

Clatronic KB 3538 (do 300 zł)

Lodówka o najwyższej klasie elektrycznej A++. Ma wiele wyróżniających się zalet: jest energooszczędność, bardzo pojemna i niezwykle estetyczna. Posiada dwa kable: kabel połączeniowy 12 V do samochodu oraz kabel 230 V do domowych gniazdek. Idealnie sprawdzi się na biwakach, w podróży czy na zakupach. Ten model służy zarówno do chłodzenia, jak i ocieplania, gdyż wyposażona jest we wskaźniki kontrolujące temperaturę.

Najlepsze lodówki turystyczne przydadzą się w każdej sytuacji

Zakup nawet nieco bardziej zaawansowanej lodówki nie musi drenować kieszeni. Oczywiście ceny uzależnione są głównie od sposobu chłodzenia (wkłady vs. zasilanie), długości pracy oraz pojemności. Nie warto więc czekać. Kup lodówkę przenośną, wybierz idealne miejsce i zabierz znajomych. Oczywiście, nic im nie mów i zaskocz zimnymi napojami w każdych warunkach. A jeśli masz jakieś inne, sprawdzone modele, które chcesz nam polecić, koniecznie podziel tym w komentarzach, a być może najlepsza lodówka turystyczna okaże się Twoja. Tak samo wcześniej sprawdziliśmy jaką najelpiej wybrać lodówkę stacjonarną do naszej kuchni.

Tekst pozyskany z archiwalnej wersji strony technologiczne.pl – Napisany przez autora bloga.

10 KOMENTARZY

  1. Spółka to pomysłowy wynalazek, zwykle składa się jak kubistyczny obrazek, dla zapewnienia sobie indywidualnych zysków i uniknięcia odpowiedzialności, przez co urząd skarbowy ogarnia furia złości… 🙂 JAK NIE PŁACIĆ Podatków ? look this >> Raje Podatkowe Warto!

  2. Przeciwnosci, z ktorymi musimy sie zmierzyć, czesto sprawiaja, ze stajemy sie silniejsi. To, co dziś wydaje się stratą, jutro moze okazać sie zyskiem. – Nick Vujicic

  3. Anybody who employs Shakeology? Im considering of working it, as well as I i has wondering if this a on those people just add water shakes? I recognise which people can get most fancy and also blend it, but I need something positive quick being The mornings by use of my thing To college a lot went its something I can only mix by water as well as proceed, I will as believe invest on it!! as well as long as buyersre as things are, Heres how are you like this this? may buyers advocate me taking this into The morning time, a warm or hot environment my breakfast replacement? Thank end users

  4. Prawdziwy z Ciebie talent i mistrz pióra z ogromną łatwością przekładasz myśli na słowa… trzymaj tak dalej, dbaj i pięlęgnuj swego bloga… Czym się inspirujesz na codzień ? skad czerpiesz pomysły na wpisy ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *