Technologiczne

Ciekawostki z Tech świata

darmowe gigabajty
Sprzęty

Jak zdobyć darmowe gigabajty w google drive?

Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu 2016 Google rozdaje darmowe gigabajty do twojego konta Google. Okazja nie będzie trwała wiecznie. Masz czas tylko do 15 lutego. Jak to zrobić? Oto krótki poradnik krok po kroku jak zdobyć darmowe gigabajty.

1. Zaloguj się do swojego konta Google, a następnie kliknij tutaj: https://security.google.com/settings/security/secureaccount

2. Na pierwszym etapie wypełnij odpowiednio trzy pola: numer telefonu komórkowego, alternatywny adres e-mail oraz pytanie zabezpieczające. Zakończ klikając „gotowe”.darmowe gigabajty3. W kolejnym kroku sprawdź uważnie ostatnie czynności na swoim koncie. Jeśli nie widzisz nic podejrzanego, kliknij „w porządku”.

darmowe gigabajty

4. Następnie sprawdź urządzenia oraz miejsca logowania do twojego konta Google. Jeśli znów wszystko pokrywa się z twoją aktywnością, potwierdź przyciskiem „w porządku”.

darmowe gigabajty

 

5. Na koniec sprawdź, jakim aplikacjom i stronom dałeś uprawnienia. Sugerujemy, by na tym etapie usunąć te, z których już nie korzystasz i koniecznie te, którym nigdy świadomie nie udostępniałeś niczego.

darmowe gigabajty

Klikając ostatni raz gotowe, otrzymasz bezpłatne 2GB do Google Drive. Jeśli uznasz ten trick za wartościowy, podziel się nim ze znajomymi. To miły dodatek za coś, za co i tak każdy z nas powinien zrobić w trosce o bezpieczeństwo.

 

Tekst pozyskany z archiwalnej wersji strony technologicznie.pl – Napisany przez autora bloga.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *