Technologicznie

Ciekawostki z Tech świata

Toyota C-HR
Biznes Lifestyle Newsy

Toyota C-HR dane techniczne

Toyota C-HR to idealne rozwiązanie dla miłośników kompaktowych crossoverów, doskonale sprawdzających się zarówno w jeździe po mieście, jak i poza nim. Model C-HR charakteryzuje się iście sportowym wyglądem i charakterem.

Toyota C-HR

Toyota C-HR to model pięciodrzwiowy zaliczany do segmentu C, który od dnia swojego debiutu na rynku motoryzacyjnym cieszy się niesłabnącą popularnością wśród kierowców. To nie jest żadne zaskoczenie, ponieważ w tym przypadku zastosowane zostały nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, charakterystyczne dla niezawodnych w swoim działaniu aut japońskich.

Dzięki swoim idealnym wymiarom Toyota jest pojazdem, który równie dobrze sprawdzi się w jeździe w mieście, jak i poza nim. Auto posiada następujące wymiary:

  •  długość 4350 mm,
  •  szerokość 1850 mm,
  •  wysokość 1500 mm,
  •  rozstaw osi równy 2640 mm.

Toyota C-HR dostępna jest w dwóch wersjach silnikowych. Pierwsza z nich charakteryzuje się napędem 1,8 oraz mocą silnika równej 122 KM. Druga natomiast wyposażona jest w napęd 2,0 przy mocy silnika równej 185 KM. Oba silniki stanowią gwarancję komfortowej jazdy, przy zachowaniu bardzo dobrych osiągów. W czasie jazdy samochód korzysta w 80% z napędu elektrycznego, ładowanego w czasie jazdy czy hamowania.

Toyota C-HR to model, który nie tylko można opisać jako niezwykle komfortowy i ekologiczny. To pojazd, który dzięki temu, że jest ekonomiczny w użytkowaniu, nadaje się nawet do podróży na dużych odległościach. W zależności od zastosowanego silnika, spalanie utrzymuje się na poziomie od 4,8 do 5,7 l na każde przejechane 100 km.

Toyota C-HR to nie tylko wygodna, ekonomiczna i ekologiczna jazda. To także pojazd, w którym wnętrze i całe wyposażenie zostało bardzo dokładnie przemyślane i skonstruowane. Przede wszystkim zadbano o odpowiednią ilość miejsca, dzięki czemu nawet w przypadku, gdy samochodem porusza się maksymalna ilość osób, każda z nich ma odpowiednią dla siebie przestrzeń. Nie tylko wnętrze jest przestrzenne, ale również i bagażnik. W tym przypadku jego pakowność w zależności od zastosowanego silnika wynosi 358 l lub 377 l.

Nowoczesne auto sprzyjające środowisku

Toyota C-HR to wyjątkowy model samochodu. W tym przypadku na uwagę zasługuje między innymi fakt, że pojazd jako jedyny obecnie crossover na rynku został wyposażony w aż dwa różne modele silników hybrydowych.

Obecnie rocznik 2020 jest wyprzedawany, a co za tym idzie, można nabyć niezawodne i bardzo wygodne auto, jakim jest Toyota C-HR w niezwykle korzystnej cenie, co tylko zwiększa zainteresowanie tym modelem, czyniąc go jednym z najbardziej pożądanych aut przez kierowców.

5 KOMENTARZY

  1. Prawdziwy przyjaciel to nie ten, kto osusza łzy twoje, Niczm jak Drapieżne lwy Tołstoje, ale ten, kto nie pozwala ci ich wylewać, innym zabrania się z Ciebie wyśmiewać E. F. Teixeira & Zeroo Cool..

  2. Cechą talentu jest niemożność pisania na zamówienie… Poza tym to Zgadzam sie z Toba w 100 i popieram w/w poglady w soposb proSubiektywny 🙂 E. Zegadlowicz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.