Technologiczne

Ciekawostki z Tech świata

Biznes

Zarządzanie magazynem we współczesnym biznes

Skuteczne zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa jest jednym z kluczowych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej bez względu na jej skalę. Z tego powodu coraz istotniejszą rolę odgrywa nowoczesny system WMS, który pomaga sprawnie realizować skomplikowane procesy biznesowe. Wdrożenie tej technologii w znacznym stopniu poprawia efektywność funkcjonowania firmy, dlatego warto postawić na takie rozwiązanie.

Czym jest system Infinite WMS?

W Infinite IT Solutions oferujemy autorski system WMS. To funkcjonalna platforma informatyczna przeznaczona do komfortowego zarządzania zadaniami z zakresu kontroli magazynu oraz automatyzowania mniej złożonych procedur. Działa na bazie sprawdzonych, innowacyjnych narzędzi cyfrowych. Ułatwiamy organizowanie pracy, udoskonalamy nadzór nad budżetem, a także upraszczamy prognozowanie zysków lub strat, gwarantując przy tym wszechstronne wsparcie na wielu płaszczyznach.

Funkcjonalności systemu WMS od Infinite IT Solutions

Przedsiębiorstwa XXI wieku są zmuszone do realizowania wielu procesów biznesowych równocześnie. Nasz system WMS zawiera obszerny zestaw funkcjonalności dostosowanych do potrzeb firm, które chcą sprostać wymaganiom współczesnego rynku. Zdaje się jednak, że oczekiwania konsumentów cały czas rosną, niezależnie od branży, stąd obecność nie kilku, nie kilkunastu, ale nawet kilkudziesięciu wbudowanych modułów.

Najważniejsze narzędzia dostępne w systemie WMS od Infinite IT Solutions to między innymi:

  • komfortowa obsługa wielu magazynów jednocześnie;
  • zarządzanie sprzętem logistycznym i załadunkami;
  • automatyzacja zleceń wydania towaru;
  • sparametryzowane przyjmowanie dostaw;
  • panel przyjmowania zwrotów.

Wszystkie te opcje wraz z pozostałymi, dodatkowymi funkcjonalnościami, pozwalają efektywnie kontrolować działania podejmowane przez pracowników i kierownictwo firmy, jeśli chodzi o szeroko pojęte planowanie zasobów.

Jakie korzyści zapewnia firmie system WMS?

Profesjonalny system WMS to kompleksowy zestaw technologii rozwiązujących wiele problemów. Przed powszechną cyfryzacją procesów biznesowych, nadzór nad magazynami wymagał nieustannego powtarzania tych samych czynności przez wyznaczone osoby. Dziś tego typu zadania automatyzujemy, przyspieszamy i upraszczamy z wykorzystaniem współczesnych innowacji technologicznych.

Integracja z oprogramowaniem ERP sprawia, że software Infinite WMS doskonale odpowiada na potrzeby przedsiębiorstw. Zapewnia głównie:

  • skrócenie czasu realizacji operacji wydawania i odbioru towaru;
  • wydajne zarządzenie asortymentem wraz z ograniczaniem jego strat;
  • minimalizację stosowania papierowych dokumentów;
  • maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz redukcję kosztów;
  • obsługę różnych kontrahentów równocześnie.

Oprócz tego w naszym systemie WMS oferujemy opcjonalne moduły. Wśród nich są np. technologie komunikacji głosowej i radiowej, które obecnie mają bardzo duże znaczenie w halach o ogromnych powierzchniach użytkowych.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *