Technologiczne

Ciekawostki z Tech świata

prezenty dla młodych rodziców
Dziecko Pomysły na prezent

Prezenty dla młodych rodziców. Poradnik

Pojawienie się dziecka to prawdziwa rewolucja w życiu młodych rodziców. Najlepiej byłoby podarować im przespaną noc, wieczór w kinie albo zamrażarkę pełną pysznych potraw gotowych do odgrzania. Nie zawsze się tak jednak da – a przynajmniej, nie od razu. Dlatego dobrym rozwiązaniem będzie podarowanie młodym rodzicom gadżetów, które im życie maksymalnie ułatwią i pomogą przystosować się do nowej sytuacji. Po to, by wyrwane cenne chwile, móc poświęcić na drobne przyjemności, zatem jakie prezenty dla młodych rodziców? Czas na poradnik prezentowy!

prezenty dla młodych rodziców

Prezenty dla młodych rodziców – czajnik elektryczny z funkcją utrzymywania temperatury

Zdziwieni? A może jednak nie. Jest to bardzo praktyczny prezent dla młodych rodziców. Czajnik elektryczny jest z pewnością w każdym domu, jednak nie wszystkie tego typu urządzenia mają sprytną funkcję: utrzymywanie temperatury i podgrzewanie wody do określonej skali.

Mleko dla dziecka najlepiej przygotować w wodzie zagrzanej do temperatury około 37 stopni Celsjusza. Można sobie oczywiście radzić tak, że zalejemy wrzątek zimną wodą i otrzymamy po prostu wodę ciepłą, ale po co kombinować, jeśli na rynku są dostępne urządzenia z funkcją podgrzewania do precyzyjnie określonej temperatury?

Taki czajnik z powodzeniem może zastąpić podgrzewacz do butelek. A przy okazji – skorzystają też rodzice, bo łatwo dzięki niemu przygotować kawę lub herbatę. Zwłaszcza, gdy liczy się każda sekunda!

Funkcje te posiada na przykład czajnik ZELMER CK1800/ ZCK1178B, który dodatkowo wyróżnia się designem pasującym do każdej kuchni.

Prezent dla młodych rodziców – podgrzewacz do butelek i słoiczków

Czajnik czajnikiem, ale podgrzewacz przydaje się choćby po to, by na szybko podgrzać słoiczek z marchewką czy jabłkiem. Oczywiście, oprócz swojej standardowej funkcji, jaką jest podgrzewanie wody na mleko. Pamiętajcie, że prezenty dla młodych rodziców muszą praktyczne jak podgrzewacz do butelek i słoiczków!

Jeśli nie wiemy, jakich butelek używają młodzi rodzice, których chcemy obdarować podgrzewaczem, warto wybrać rozwiązanie uniwersalne – takie, do którego zmieszczą się nawet szerokie inteligentne butelki.

Przykładowo, podgrzewacz BEURER BY 52 nadaje się do wszystkich dostępnych na rynku butelek. Ma funkcję utrzymywania ciepła, a także – automatycznego wyłączenia.

Sterylizator jako prezent dla młodych rodziców

Z butelkami i pojemnikami, z których korzysta dziecko, nie ma łatwo! Szalenie istotną kwestią jest dbałość o ich czystość. Odpowiedni poziom higieny zapewni sterylizator.

Chociaż na liście wydatków młodych rodziców, urządzenie to jest stosunkowo nisko – bo wyżej są szczepienia, wózek, fotelik do auta, tym bardziej nadaje się ono jako idealny prezent na młodych rodziców.

Warto wybrać uniwersalne urządzenie, pasujące do różnego typu smoczków i butelek – niekoniecznie takie, które pomieści ich jak najwięcej: spokojnie można to robić na kilka rat.

Przydatną sprawą jest, by sterylizator można było łatwo myć z zmywarce.

Cechy te posiada sterylizator BEURER JBY 40.

Radiobudzik

Nie żartuję! Budzenie się w środku nocy, by dać dziecku jeść, nie jest łatwą sprawą. Pilnowanie godzin karmienia – również. Tymczasem to sprytne urządzenie, wyświetla nam dobrze widoczną godzinę przez całą dobę.

Sięganie po komórkę z dzieckiem na ręku nie jest wcale sprawą prostą. A tu – rzut oka i już wiemy, czy bobas mógł zgłodnieć. Każdemu młodemu rodzicowi przypda się taki prezent.

Radiobudziki mają w swoich domach raczej dziadkowie dzisiejszych bobasów, więc dla ich rodziców to przydatny prezent technologiczny i potrzeba, z jakiej może nie zdawali sobie sprawy przed pojawieniem się na świecie dziecka. Np. Radiobudzik SONY ICF-C1PJ.

Odkurzacz pionowy jako idealny prezent

Odkurzacz przy dziecku, zwłaszcza uczącym się raczkować, to rzecz niezbędna. Tradycyjny, z długą rurą i plątaniną kabli, raczej przeszkadza, niż pomaga.

Utrzymanie porządku w domu zapewni nowoczesny odkurzacz pionowy, jak na przykład KARCHER K 65 Plus.
Łatwy w obsłudze, pozwalający na szybkie odkurzenie maty edukacyjnej, na której uwielbia bawić się dziecko, a do tego – nie zajmuje dużo miejsca i łatwo znaleźć dla niego ustronny kąt nawet w salonie – by zawsze był pod ręką.

Gadżety technologiczne jako prezenty dla młodych rodziców to niełatwa sprawa. Warto jednak w nie zainwestować, by pomóc zadbać o chwilę czasu i ułatwić podstawowe obowiązki. Oczywiście różnego rodzaju prezenty/gadżety mogą pomóc w podróżowaniu z dzieckiem. Trzeba też brać pod uwagę.

Tekst pozyskany z archiwalnej wersji strony technologiczne.pl – Napisany przez autora bloga.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *